کد خبر: ٩٥١٥٢/ ٠٨:١٩ - دوشنبه ١١ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 236
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده فناوری های نوین پزشکی, گروه خبری RSS
دومین کنفرانس نانوالیاف با حضور معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار شد
دومین کنفرانس نانوالیاف با حضور دکتر محمد صحرائیان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، دکتر منظم مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه، جمعی از اساتید و محققان برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی دانشکده فناوری های نوین پزشکی، این همایش روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 6 و 7 آذر 98 با حضور جمعی از مسئولان دانشگاه، اساتید، محققان و دانشجویان، توسط گروه نانوفناوری پزشکی این دانشکده برگزار شد.
در ابتدا دکتر درخشان دبیر این همایش ضمن معرفی سخنرانان گفت: محورهای این کنفرانس نانو الیاف هاي پلیمري، سرامیکی و کامپوزیت، روش هاي سنتز نانوالیاف (ساختارهاي 2 و 3 بعدي)، شبیه سازي و محاسبات کامپیوتري، کاربردهاي نانوالیاف، مهندسی بافت، انتقال دارو، زخم پوش، حسگرها، فیلترها، کاتالیزور، باطري و تجاري سازي محصولات حاوي نانوالیاف است.
در ادامه دکتر علیرضا احمدیان رئیس این دانشکده درباره اهمیت نانوفناوری در پیشرفت کشور سخنرانی کرد.
دکتر صحرائیان ضمن تشکر از برگزاری این همایش، گفت: نانوفناوری در صنعت با تولید فیلترهای صنعتی و در پزشکی با تولید راه های جدید پیشگیری و درمان انقلابی ایجاد کرده است. امیدوارم این همایش بتواند با معرفی دستاوردهای تازه، ایده های جدیدی برای شما ایجاد کند.
در این همایش سخنرانان در بخش های مختلف مطالب علمی خود را ارائه کردند.

خبرنگار و عکاس: ساناز عزی ایرانی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#