کد خبر: ٧٣٧١٠/ ١٤:٤٠ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 417
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان شریعتی
مدیر بیمارستان شریعتی با مسئولان واحدها دیدار و گفت‌وگو کرد
دکتر رحمانی در دیدار با مسئولان واحدهای بیمارستان شریعتی بر دیدگاه مسئولانه در مدیریت واحدها و پرهیز از هزینه‌های اضافی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، مسئولان واحدهای پشتیبانی و پاراکلینیک پنج‌شنبه 14 دی با دکتر رحمانی مدیر بیمارستان شریعتی دیدار و گفت‌وگو کردند. دکتر رحمانی در این جلسه ضمن ارائه گزارشی کوتاه از وضعیت بیمارستان، احساس مسئولیت در افراد را مهم دانست و گفت: وقتی اسم مسئول را رویمان گذاشتند لازم است احساس مسئولیت را در خودمان بیشتر بپروریم.
مدیر بیمارستان شریعتی پرداخت نشدن مطالبات از طرف شرکت‌های بیمه‌ای را از مشکلات بیمارستان درزمینه منابع عنوان کرد و افزود: ممکن است نتوانیم مثل روال قبل خرج کنیم هر جا که فکر می‌کنید جلوی هزینه مازاد را می‌گیرید به منافع بیمارستان کمک کرده‌اید. دکتر رحمانی همچنین مسئولان واحدها را چشم بیمارستان دانست و گفت: برای حوزه خود برنامه‌ریزی داشته باشید هر جا که اشتباه است خودتان اصلاح کنید و از هزینه‌های اضافی پرهیز کنید. مدیر بیمارستان شریعتی همچنین همکاری و کمک مسئولان را در پیشبرد بیمارستان مؤثر دانست و گفت: کمک شما خیلی لازم است. از الآن درخواست دارم دلسوز باشید و این حس را داشته باشید که همه ما در کنار همیم.
در این جلسه همچنین دکتر رحمانی با مسئولان درباره برخی مسائل ازجمله تجهیزات، لوازم مصرفی و مدیریت نیروی انسانی گفت‌وگو و تبادل‌نظر کرد.
خبر: معصومی فرد
عکس: ولی الهی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد