کد خبر: ٧٣٧٣٧/ ١٢:٥٠ - يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 302
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
بازدید مدیریتی ایمنی از واحد پزشکی هسته ای مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد
در این بازدید گزارش در خصوص بازدیدهای مدیریتی و ایمنی از ابتدای سال ارایه گردید و تصمیات لازم در خصوص تدوین برنامه بازدیدهای مدیریتی و ایمنی بیمارگرفته شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، تیم ایمنی مجتمع با مدیریت دکتر خوشرو مسئول ایمنی بیمار روز شنبه 23 دی 96 از واحد پزشکی هسته‌ای مجتمع بازدید کرد.
در این بازدید دکتر زاینده معاونت پشتیبانی، دکتر گنجعلیخان مدیر درمان، دکتر اورندی نماینده معاونت امور دانشگاهی، سیف نماینده مدیر خدمات پشتیبانی، مهندس قدیم خانی سرپرست دفتر فنی، حمیدی فر نماینده دفتر پرستاری و مسئول اعتباربخشی امور پرستاری، دکتر خوشرو مسئول ایمنی بیمارستان، آقای رجبی مسئول بهبود کیفیت مجتمع سایر اعضاء حضور داشتند.
کمیته ایمنی بیمار مجتمع با وظیفه همکاری با سایر کمیته‌های بیمارستانی و سازمان‌های خارج از بیمارستان در خصوص اجرا و پیاده‌سازی اصول ایمنی بیمار با توجه به قوانین و مقررات، استانداردها، بخشنامه‌ها و ابلاغیات تشکیل گردید. گزارش در خصوص بازدیدهای مدیریتی و ایمنی از ابتدای سال ارائه گردید و تصمیمات لازم در خصوص تدوین برنامه بازدیدهای مدیریتی و ایمنی بیمار گرفته شد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد