کد خبر: ٧٣٧٤١/ ١٣:٣٩ - يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 314
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان شریعتی
جلسه هیئت‌رئیسه بیمارستان شریعتی برگزار شد
اعضای هیئت‌رئیسه بیمارستان شریعتی درباره اصلاح برخی فرایندهای اتاق عمل و مسائل جاری این مرکز گفت‌وگو و تصمیم‌گیری کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، این جلسه یکشنبه 24 دی به ریاست دکتر مهر پور رئیس بیمارستان شریعتی تشکیل شد. ابتدا دکتر سیما دبیر واحد IT بیمارستان شریعتی گزارشی از سایت اینترنتی بیمارستان ارائه داد. دکتر طهماسبی با تأکید بر این‌که اقبال مردم به یک سایت به محتویات آن بستگی دارد افزود: باید زیرساختی درست کنیم که نیازمندی‌های هر گروهی را بتواند تأمین کند. مشاور عالی بیمارستان شریعتی همچنین سرپرستاران را خط مقدم اطلاع‌رسانی به بیماران دانست و تعامل و برگزاری جلسات دوره‌ای با سرپرستاران و اعضا هیئت‌علمی را در حل شدن سریع‌تر مشکلات مؤثر دانست. در این جلسه همچنین دکتر مهر پور درباره پیگیری تأمین پارکینگ توضیحاتی داد.
دکتر سلیمی نیا رئیس اتاق عمل‌های بیمارستان شریعتی که در این جلسه حضور یافت، فرایندهای اتاق عمل را پویا و نیازمند تعامل گروه‌های مختلف دانست و بر مشارکت بیشتر روسای بخش‌های جراحی در مدیریت اتاق عمل تأکید کرد. در ادامه اعضا درباره اصلاح فرایندهای اتاق عمل تبادل‌نظر و تصمیم‌گیری کردند.


خبر: معصومی فرد
عکس: ولی الهی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد