کد خبر: ٨٣٧٧٤/ ٠٨:٣١ - دوشنبه ١٧ دی ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 375
چاپ
ارسال به دوست
مرکز طبی کودکان, گروه خبری RSS
بازدید مدیر پرستاری دانشگاه از بیمارستان مرکز طبی کودکان
دکتر شکوه ورعی مدیر پرستاری دانشگاه، از بخش های مختلف بیمارستان مرکز طبی کودکان بازدید کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مرکز طبی کودکان، دکتر شکوه ورعی، مدیر پرستاری دانشگاه روز یکشنبه شانزدهم دی ماه 97 از بخش های گوارش، Infant ICU  و اورژانس این بیمارستان بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمت به بیماران قرار گرفت.
در این بازدید، دکتر ورعی به طور مستقیم با سرپرستاران و پرستاران این بخش ها گفتگو کرد و خواستار ارائه پیشنهادها و نظرات این افراد شد. هر یک از پرستاران نظر خود را برای بهبود شرایط کار در حوزه پرستاری ارائه کردند. تعداد نیروی پرستار، حساس بودن پرستاری کودکان و تربیت نیروی توانمند در همین خصوص از نکات مطرح شده توسط پرستاران بود.
مدیر پرستاری دانشگاه با حضور بر بالین بیماران و گفتگو با همراهان، از روند درمان و نحوه عملکرد پرستاران نیز خبردار شد و به گفتگو با همراهان پرداخت و نظرات ایشان را در خصوص رضایتمندی از روند ارائه خدمات درمان خواستار شد.
ناجی مدیر پرستاری بیمارستان، گزارشی از تغییرات ساختاری انجام شده بر روی این بخش ها ارائه کرد و ساخت سالن کنفرانس و کلاس درس تازه ساخت پرستاران را امری مهم برای آموزش پرستاران دانست. در ادامه در خصوص خروج نیروهای طرحی توانمند پس از اتمام دوره طرح نیروی انسانی از بیمارستان فوق تخصصی کودکان را یکی از چالش های اصلی پیش رو بیان کرد.
در پایان دکتر ورعی آمادگی خود را برای شنیدن نظرها و پیشنهادهای پرستاران اعلام کرد.
خبرنگار و عکاس: لیلا یوسفی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد