کد خبر: ٨٣٧٩٢/ ١٢:١٧ - دوشنبه ١٧ دی ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 608
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان شریعتی, گروه خبری RSS
نخستین تور دانشجویی بیمارستان گردی در بیمارستان شریعتی برگزار شد
دانشجویان پزشکی، پیراپزشکی و مدیریت خدمات درمانی ضمن بازدید از واحدهای بیمارستان شریعتی با نحوه فعالیت مراکز پشتیبان درمان در بیمارستان‌ها آشنا شدند.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، اولین تور دانشجویی بیمارستان گردی با حضور دکتر مهر پور رئیس بیمارستان شریعتی و دکتر صداقت استاد گروه پزشکی اجتماعی دانشگاه یکشنبه 16 دی در بیمارستان شریعتی برگزار شد. دکتر مهر پور که پیش‌ازاین در نخستین جلسه اتاق فکر دانشجویی از برگزاری این تور خبر داده بود، درباز دید از تمامی ایستگاه‌ها، دانشجویان را همراهی کرد و به سؤالات آنان پاسخ گفت.
رئیس بیمارستان شریعتی برگزاری چنین برنامه‌هایی را در افزایش آگاهی و نگرش دانشجویان به نحوه ارائه خدمات و آشنایی روند فعالیت واحدها و بخش‌ها بسیار مؤثر دانست و افزود: بیمارستان خانه دوم دانشجویان پزشکی و سایر گروه‌های درمانی است و لازم است آن‌ها بدانند که بیمارستان فقط بخش‌های بستری و اتاق عمل نیست و برای ارائه خدمات بهتر باید با کارکردها و اهمیت واحدهایی مثل تأسیسات، دفع پسماند، تصفیه‌خانه آشنا بود.
دکتر مهر پور همچنین ضمن ابراز امیدواری از راه‌اندازی تور بیمارستان گردی در دیگر بیمارستان‌ها، گفت: این گروه از دانشجویان به‌عنوان لیدر، دیگر گروه‌های بازدیدکننده را راهنمایی خواهند کرد.
دفع پسماند، تصفیه‌خانه، رختشوی‌خانه، دیزل ژنراتور و موتورخانه مرکزی، چیلر‌ها و کانال ترمیک بیمارستان از ایستگاه‌هایی بود که دانشجویان از آن‌ها بازدید کردند.
در جلسه‌ای که در پایان این بازدید برگزار شد، دانشجویان این تور را تجربه‌ای جدید و جذاب دانستند و پیشنهادها و نظرات خود را درباره این برنامه مطرح کردند.
خبر: فرانک معصومی فرد
عکس: مهدی ولی الهی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد