کد خبر: ٩٠٨١٢/ ١١:٥٩ - شنبه ١٩ مرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 400
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان شریعتی, گروه خبری RSS
دیدار مدیر برنامه‌ریزی منابع مالی، بودجه و پایش عملکرد دانشگاه با سرپرستاران بیمارستان شریعتی
دکتر رامین رحیم نیا، مدیر برنامه‌ریزی بودجه دانشگاه در دیدار با سرپرستاران بیمارستان شریعتی از آمادگی برای همکاری در مدیریت هزینه ها و مشارکت منافع خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، مدیر برنامه‌ریزی منابع مالی، بودجه و پایش عملکرد دانشگاه چهارشنبه 16 مرداد 98 با سرپرستاران این بیمارستان دیدار کرد.
در این جلسه که دکتر سعیدرضا مهرپور، رئیس و دکتر مسعود رفعتی مدیر بیمارستان شریعتی نیز حضور داشتد، مسئولان بر مدیریت صحیح منابع در بخش‌های بستری تأکید کردند.
در ابتدای جلسه دکتر رفعتی مدیریت منابع و مصارف و هزینه‌ها و در نظر گرفتن اقتصاد سلامت را از مسائل مهم در حوزه مدیریت بیمارستانی برای حفظ کیفیت ارائه خدمات دانست و از سرپرستاران خواست تا به‌عنوان مدیران اجرایی بیمارستان با استفاده از ایده‌های جدید برای درآمدزایی بیمارستان مشارکت و همکاری کنند.
سپس دکتر رحیم نیا در این جلسه با تأکید بر تجربه‌های مهم سرپرستاران مدیریت هزینه‌ها گفت: این فعالیت‌ها هستند که منابع را مصرف می‌کنند و مشارکت سرپرستاران و سهمی که در مدیریت هزینه‌ها دارند تجربه‌های بسیار مهمی است.
دکتر رحیم نیا حوزه‌های منابع انسانی، مواد مصرفی اداری، مواد مصرفی پزشکی و هتلینگ و تعمیرات را از حوزه هایی دانست که سرپرستاران می‌توانند در آن مداخله کنند.
مدیر برنامه‌ریزی منابع مالی، بودجه دانشگاه افزود: بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که با بخش‌ها برقرار می‌شود 30 درصد از منافع حاصل از مداخلات سرپرستاران در این حوزه‌ها بدون ایجاد خللی در خدمات درمانی بخش‌ها در اختیار همان بخش قرار داده می‌شود.
خبر: فرانک معصومی فرد
عکس: محمد مهدی ولی الهی
 
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#