کد خبر: ٩١٦٠٣/ ١٤:١٩ - يکشنبه ١٠ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 699
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان ضيائيان, گروه خبری RSS
بازدید تیم ارزیابی مدیریت توسعه و سرمایه انسانی دانشگاه از بیمارستان ضیائیان
تیم ارزیابی مدیریت توسعه و سرمایه انسانی دانشگاه به سرپرستی دکتر علیرضا نمازی، فرایندهای مدیریت منابع انسانی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان، روز یکشنبه 10 شهریور 98 تیم ارزیابی مدیریت توسعه و سرمایه انسانی دانشگاه به سرپرستی دکترعلیرضا نمازی مدیرتوسعه سازمان وسرمایه انسانی، مهندس علیرضا عرب یارمحمدی معاون اجرایی مدیر توسعه سازمان و سرمایه انسانی دانشگاه به همراه تیم ارزیاب با حضور در بیمارستان ضیائیان فرایندهای مدیریت منابع انسانی این مرکز را بررسی کردند.
در این بازدید ابتدا در جلسه ای که در سالن شورای بیمارستان انجام شد علی هشیار مدیر بیمارستان، حسین دره چی معاون مدیر، شیرین عباسی رییس امور اداری و کارکنان این واحد به ارائه گزارشی در خصوص اطلاعات و آمار نیروهای انسانی این بیمارستان پرداختند.
سپس بازرسان با حضور در واحد کارگزینی و دعوت از سپیده صمیمی مسئول آموزش بیمارستان به بررسی فرایند اداری مربوط به اعضای هیئت علمی پرداختند و فرآیندهای اداری مرتبط با کارکنان را  مورد ارزیابی قراردادند.
در پایان با دعوت از تعدادی از کارکنان بیمارستان در رده های مختلف شغلی که توسط مدیریت توسعه دانشگاه انتخاب شده بود، نظرات و انتقادات ایشان از عملکرد بیمارستان،  واحدهای اداری، کارگزینی و دانشگاه در حوزه منابع انسانی را جویا شدند.
خبروعکس: مهدی صدفی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد