کد خبر: ٧٠٧١٩/ ١٢:٥٠ - دوشنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 289
چاپ
ارسال به دوست
به همت معاونت غذا و دارو تهران:
برپایی غرفه در نمایشگاه ایران فارما
از همکاران برای بازدید از غرفه معاونت غذا و دارو تهران در سومین نمایشگاه ایران فارما که 21 تا 23 شهریورماه 1396 در محل مصلی تهران برگزار می شود، دعوت بعمل می آید.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو تهران؛ دانشگاه علوم پزشکی تهران در سومین نمایشگاه ایران فارما در تاريخ 21 الي 23 شهریورماه 1396 در مصلی بزرگ امام‌خمینی‌(ره) حضور فعال خواهد داشت.
با توجه به اینکه یکی از رسالت های معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران فرهنگ سازی و آموزش افراد جامعه در رابطه با طرح برچسب کنترل اصالت و تشخیص کالاهای سلامت محور اصیل و تقلبی از یکدیگر است، بدین منظور این معاونت درنظر دارد با همکاری سازمان غذا و دارو در نمایشگاه ایران فارما در تاریخ 21 تا 23 شهریور ماه  از ساعت 8:30 تا 20 در محل مصلی تهران واقع در طبقه دوم شرکت کرده و غرفه های شماره 382 و 383 را برپا نماید.
بدینوسیله از  تمامی مدیران، همکاران، کارشناسان، صاحب نظران و اصحاب رسانه جهت بازدید از غرفه های مذکور دعوت بعمل می آید.
توضیح اینکه در طی این نمایشگاه برنامه هایی از قبیل مسابقه، اهدای هدایا، نمایش آثار هنری هنرمندان کشور در زمینه برچسب کنترل اصالت، پخش کلیپ آنتی شایعه، آموزش نحوه استعلام اقلام وارداتی از سامانه ttac و آموزش برچسب کنترل اصالت برگزار خواهد شد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد