کد خبر: ٨٠٦٢٨/ ١٥:٠٢ - دوشنبه ١٦ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1931
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو
معاونت غذا و دارو تهران:
آموزش رابطین بهداشت در سرای محله شهید بهشتی شهرری
جلسه آموزشی در راستای اطلاع‌رسانی باهدف آشنایی رابطین بهداشت در خصوص جایگاه داروساز در جامعه، مسمومیت دارویی و مصرف منطقی گیاهان دارویی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، جلسه آموزشی در راستای اطلاع‌رسانی باهدف آشنایی رابطین بهداشت در خصوص جایگاه داروساز در جامعه، مسمومیت دارویی و مصرف منطقی گیاهان دارویی صبح امروز 16 مهر 97 در سرای محله شهید بهشتی شهرری برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر دهقان کارشناس دارویی واحد تحقیق و توسعه معاونت غذا و دارو به ارائه مطالبی در خصوص آشنایی با جایگاه داروساز پرداخت.
در ادامه دکتر پریا عطایی کارشناس دارویی واحد تحقیق و توسعه معاونت غذا و دارو در این جلسه در خصوص انواع مسمومیت‌ها دارویی، مسمومیت در کودکان، مسمومیت‌های گوارشی، روش‌های پیشگیری از آن و اقدامات اولیه در برخورد با فرد مسموم توضیحاتی ارائه داد.
همچنین دکتر فضائلی کارشناس دارویی اداره فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و دارو در خصوص مصرف منطقی گیاهان دارویی مطالبی را تفصیل بیان کرد.
توضیح اینکه بروشورهای اطلاع‌رسانی و آموزشی بین حاضرین در جلسه توزیع شد.

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد