کد خبر: ٨٠٧٣٦/ ١٤:٣٥ - چهارشنبه ١٨ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1348
چاپ
ارسال به دوست
معاونت بهداشت
برگزاری سومین کارگروه استانی تدوین برنامه راهبردی پیشگیری و کنترل بیماری های دانگ، چیکوگونیا و زیکا
سومین کارگروه استانی تدوین برنامه راهبردی پیشگیری و کنترل بیماری های دانگ، چیکوگونیا و زیکا در معاونت بهداشت برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه، سومین کارگروه استانی تدوین برنامه راهبردی پیشگیری و کنترل بیماری های دانگ، چیکوگونیا و زیکا منتقله توسط پشه آئدس روز چهارشنبه 18 مهر 97 در معاونت بهداشت برگزار شد.

شناسائی مناطق پر خطر در سطح استان تهران برای لانه گزینی و تخم ریزی پشه آئدس و جانمایی این مناطق بر روی نقشه تهران تهیه فرمت برنامه عملیاتی پیشگیری و کنترل بیماری های منطقه از پشه آئدس توسط سه دانشگاه از موارد مطرح شده در این جلسه بود، همچنین مقرر شد که کمیته آتی با حضورمعاونین بهداشت، مدیر گروه های بهداشت محیط، ببیماریها و گسترش سه دانشگاه و مسوولین اداره زئونوزها برگزار شود و نسبت به بررسی و رفع چالش های موجود اقدام عملی صورت گیرد.

فریبا فرنوش کارشناس زئونوز دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، آذر چشم براه کارشناس زئونوزدانشگاه علوم پزشکی ایران، ربابه انصاری کارشناس زئونوزدانشگاه علوم پزشکی تهران و منصور شمامی کارشناس مسوول بیماری های واگیر در این جلسه حضورداشتند.

خبر: فیروزآبادی

عکس: اسماعیل استاجی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد