کد خبر: ٨٥٥١٥/ ١٠:٠٣ - دوشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 370
چاپ
ارسال به دوست
معاونت بین الملل, گروه خبری RSS
حضور دانشگاه علوم پزشکی تهران در نمایشگاه و نشست بین‌المللی آموزش عالی اتحادیه بین‌المللی یوراس به میزبانی ترکیه
غرفه دانشگاه علوم پزشکی تهران در نمایشگاه و نشست بین‌المللی آموزش عالی اتحادیه بین‌المللی دانشگاه‌های اوراسیا (یوراس) برپا و با استقبال بازدیدکنندگان روبرو شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، این نمایشگاه و نشست 7 تا 10 اسفند 97 در شهر استانبول ترکیه برگزار شد.
غرفه دانشگاه در نمایشگاه مذکور ضمن ارائه اطلاعاتی در زمینه معرفی دانشگاه، دانشکده‌ها و موقعیت‌های تحصیل در دانشگاه به مراجعه‌کنندگان، آن‌ها را با توانمندی‌های دانشگاه آشنا کرد.
مسئولین مختلفی از جمله دکتر مصطفی آیدین ریاست یوراس، وزیر آموزش عالی مالزی، سرکنسول ایران در استانبول و نمایندگان دانشگاه های خارجی از این غرفه بازدید کردند.
در پنل ایران نشست بین‌المللی آموزش عالی اتحادیه بین‌المللی دانشگاه‌های اوراسیا، دکتر شعبانی، مدیر توسعه امور بین‌الملل معاونت بین‌الملل سخنرانی‌ خود را با محوریت Internationalization Curriculum ارائه کرد.
در این نمایشگاه پنل کشوری تنها به ایران، کانادا، روسیه، فرانسه، چین، مالزی و ترکیه اختصاص داده شده بود و مجموعه‌ای از دانشگاه‌های این کشورها حضور داشتند.
از ایران نمایندگانی از 14 دانشگاه و موسسه آموزش عالی چون دانشگاه تبریز، صنعتی امیرکبیر، تربیت مدرس و علوم پزشکی تهران طی این نمایشگاه به برپایی غرفه‌های خود پرداختند.
در نشست استانبول اتحادیه بین‌المللی یوراس که نقطه ملاقات شخصیت‌های علمی دو قاره اروپا و آسیا بود،  نمایندگان 350 دانشگاه و موسسه آموزش عالی از 52 کشور دنیا شرکت داشتند.
در طول برگزاری اجلاس 50 سمینار تخصصی راه‌های تعامل دانشگاه‌ها را بررسی کرد و در پنل ایران در مورد چگونگی جذب دانشجویان و تبادل اساتید بحث و گفتگو شد.
تداوم مذاکرات، دستیابی به تفاهم‌نامه‌های جدید و معرفی دانشگاه‌های داخلی از دیگر فعالیت‌های هیأت ایرانی بود.
دکتر شعبانی، مدیر توسعه امور بین‌الملل معاونت بین‌الملل، دکتر میرزایی، سرپرست امور جذب و بازاریابی بین‌المللی معاونت بین‌الملل و سیدحسنی، کارشناس مدیریت توسعه امور بین‌الملل معاونت بین‌الملل از دانشگاه علوم پزشکی تهران در نمایشگاه و نشست یادشده حضور داشتند.
خبر: مهناز وحیدی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد