کد خبر: ٨٧٧٢٤/ ١٠:٥٤ - چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 596
چاپ
ارسال به دوست
معاونت فرهنگی, گروه خبری RSS
برگزاری اولین نشست رابطان خیرین واحدهای تابعه در سال 98 با حضور معاون فرهنگی
اولین نشست رابطان خیرین واحدهای تابعه و مسئولان ستاد دانشگاه در امور اجتماعی در محل معاونت فرهنگی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی، این نشست در خصوص برنامه ریزی و هدف گذاری در امور خیرین در سال 98، با حضور دکتر رستمیان معاون فرهنگی و دکتر نوروزی مدیر مشارکتهای مردمی دانشگاه، در ستاد دانشگاه برگزار شد.
این نشست به منظور تاکید بر ارائه گزارش  واحد خیرین از حوزه های تابعه دانشگاه به ستاد و هدف گذاری در جهت توسعه مشارکتهای مردمی در عرصه سلامت در سال جاری و تقدیر و تشکر از زحمات رابطان خیرین طی سنوات گذشته تشکیل شد.
در ابتدا دکتر نوروزی، ضمن خیر مقدم به رابطان و مدعوین در توسعه جذب مشارکتهای مردمی در عرصه سلامت گفت: مبحث وقف و توسعه فرهنگ و در حوزه سلامت بسیار حائز اهمیت است و ما وظیفه داریم در این خصوص به شناسایی افراد و برقراری ارتباط گسترده با آنها اقدام کنیم. همچنین در خصوص جمع آوری و تکمیل بانک اطلاعاتی خیران اشاره کرد تا واحدها بتوانند از حضور و همکاری این عزیزان در موقعیت های مختلف بهره مند شوند.
سپس سعادت رئیس اداره خیرین با ارائه گزارشی از فعالیت های واحد ها در خصوص کمک به هموطنان سیل زده در منطقه خوزستان از رابطان خیرین تشکر کرد و در ادامه به لزوم تمدید یا صدور ابلاغ برای هر یک از این عزیزان تاکید کرد.
رئیس اداره خیرین در ادامه نسبت به اجرای دستورالعمل پلاک گذاری  اموال اهدایی خیرین که شامل تجهیزات و فضاهای اهدایی است، یادآور شد و همچنین به نامه تخصیص بودجه در این خصوص اشاره کرد که  با بخشی از آن مبلغ می توان هزینه ساخت پلاک را انجام داد تا با نتیجه این کار ضمن دلگرمی خیران عزیز، سبب ترغیب و فرهنگ سازی کار خیر در بین سایر افراد جامعه شود.
در پایان دکتر رستمیان به استفاده از ظرفیت سازی خیرین  و پتانسیل موجود درون سازمانی و برون سازمانی (افراد، احدها، سازمان ها، خانه استاد، پرسنل و بازنشستگان) تاکید کرد و در ادامه تشکیل بنیاد حامیان دانشگاه علوم پزشکی تهران به سرپرستی دکتر گتمیری را اطلاع رسانی کرد، همچنین وی ایجاد پرتالی در سایت هر یک از واحدهای تابعه را در جهت ارائه گزارش های شفاف در خصوص هزینه کرد جذب مشارکت ها برای ایجاد حس اعتماد خیران و سایر بازدیدکنندگان و ارائه نیازهای مختلف در واحدها ضروری دانست.
سپس رابطان نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص حوزه خیرین سلامت به شرح ذیل عنوان کردند که شامل برگزاری اردوهای تفریحی زیارتی برای خیران با موضوع اشائه فرهنگ خیر و مشارکت در پذیرفتن مسئولیت پذیری اجتماعی و تقدیر از خدمات ایشان، بازدید دوره ای از واحدهای تابعه در جهت ایجاد ارتباط مستقیم با واحدها در جهت داشتن دغدغه سلامت برای نیازمندان، اجرای طرحی که چندین خیر با کمک یکدیگر برای خرید تجهیزات پزشکی یا تکمیل پروژه عمرانی با هم همکاری داشته باشند، داشتن ارتباط مداوم با خیران در طول سال برای تکریم و ادامه همکاری با این عزیزان توسط ارسال کارت های دعوت در اعیاد و سایرمناسبت های مختلف که از جمله مباحث مطروحه در این نشست بود.
خبر: سعادت

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد