کد خبر: ٩٢٨٢٦/ ٠٩:١٩ - شنبه ١٣ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 206
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
فراخوان برگزاری کوه پیمایی دانشجویان دختر دانشگاه در کاروان نشاط و سلامت
با برنامه ریزی به عمل آمده در مديريت تربیت‌بدنی، کوه پیمایی یک روزه تفریحی- ورزشی ویژه دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، انجمن کوهنوردی مدیریت تربیت بدنی با هدف افزایش نشاط و تحرک در بین دانشجویان، کوه پیمایی یک روزه را با عنوان کاروان نشاط و سلامت در منطقه فشم (دره ایگل) و به صورت اختصاصی ویژه دانشجویان دختر دانشگاه برگزار می کند.
زمان برگزاری کوه پیمایی دانشجویان دختر روز پنجشنبه 18 مهر 98 و حرکت از مقابل درب اصلی مجتمع کوی دانشگاه علوم پزشکی تهران (درب خوابگاه دختران) خواهد بود.
همچنین، اداره گسترش ورزش های همگانی مهلت ثبت نام برای شرکت در برنامه ذکر شده را تا پایان ساعت اداری روز سه شنبه 16 مهر ماه تعیین کرده است.
علاقه مندان می‌توانند برای ثبت‌نام به رابطان ورزشی خوابگاه ها مراجعه و يا با شماره تلفن های 86013269 و 86013273 (داخلی 241) تماس برقرار کنند.
توضیح اینکه، ثبت نام کنندگان می بایست کفش مناسب، کوله پشتی، بطری آب، کلاه، عینک آفتابی، لباس گرم و تغذیه در کوه پیمایی به همراه داشته باشند.
خبرنگار: نیلوفر کلانتری

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#