کد خبر: ٩٢٨٦٣/ ١٣:٤١ - شنبه ١٣ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 217
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
برگزاری نشست هم اندیشی با دانشجویان در رابطه با فعالیت های فرهنگی خوابگاه ها
دکتر خوشنوا مدیر امور هنری و فوق برنامه به همراه کارشناسان خود، نشستی صمیمی را با هدف برنامه ریزی برای اوقات فراغت دانشجویان با نمایندگانی از کانون ها، شورای صنفی خوابگاه ها، تشکل ها و دانشجویان فعال در امور فرهنگی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، نشست هم اندیشی برای برنامه ریزی شروع فعالیت های فرهنگی خوابگاه ها، روز چهارشنبه  از ساعت 15:30 تا 17 با هدف آسیب شناسی و نیازسنجی فرهنگی دانشجویان خوابگاه ها و برنامه ریزی بهتر برای اوقات فراغت دانشجویان در خانه فرهنگ امام خمینی (ره) مجتمع کوی علوم پزشکی تهران برگزار شد.
در ابتدای این جلسه، دانشجویان حاضر از فضاهای فیزیکی خانه فرهنگ بازدید کردند سپس در راستای ارتقای فعالیت های فرهنگی در خوابگاه های دانشجویی، نقطه نظرات و نیازهای خود را بیان کردند.
وجود فضایی برای تفریحات و سرگرمی، کتابخانه، تمرین امور هنری، درآمدزایی و استفاده از ظرفیت های دانشجویی و بین بخشی، از جمله مواردی بود که در این نشست مطرح شد.
مدیر امور هنری و فوق برنامه در انتها، ضمن قدردانی از مشارکت دانشجویان، بر تلاش برای عملیاتی شدن موارد مطروحه تاکید و بیان کرد: به زودی اقدامات لازم برای فعال شدن خانه فرهنگ امام خمینی (ره) اجرایی می شود.
خبرنگار: احمد برزویی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#