کد خبر: ٩٢٩٤٨/ ١١:٢٤ - دوشنبه ١٥ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 304
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
تقدیر سازمان نظام پزشکی کشور از مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران؛ برگزار کننده جشنواره ورزشی جامعه پزشکی سراسر کشور
دکتر محمدرضا ظفرقندی رئیس سازمان نظام پزشکی کشور از مدیریت تربیت بدنی و سایر عوامل اجرایی، برای برگزاری جشنواره ورزشی جامعه پزشکی کل کشور که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شده بود، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، به نقل از روابط عمومی سازمان نظام پزشکی کشور، در جلسه قدردانی از عوامل برگزاری جشنواره، دکتر پورغریب مدیر تربیت بدنی دانشگاه و دبیر جشنواره ورزشی جامعه پزشکی سراسر کشور با اشاره به این که تشکیل شورای ارتقای سلامت و ورزش حرکت جدیدی در راستای آغاز فعالیت های ورزشی جامعه پزشکی است، بیان کرد: این جشنواره در 6 رشته ورزشی برگزار شد.
وی با اشاره به این که برگزاری این جشنواره از دو بعد قابل بررسی است، افزود: برگزاری این جشنواره در ابتدا تعهد مدیران ارشد سازمان نظام پزشکی را نسبت به مقوله ورزش نشان می دهد و دوماً دانشگاه علوم پزشکی تهران با همکاری نیروهای موفق و صاحب مقام در رشته های ورزشی با کمترین چشم داشت در برگزاری هر چه بهتر این جشنواره ما را یاری کردند.
دکتر کرمانپور مدیر کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی نیز با اشاره به این که فعالیت های ورزشی موجب نزدیکی بیشتر اعضای جامعه پزشکی خواهد شد، اظهار کرد: اگر ورزش در جامعه فراگیر شود، نزدیکی ها بیشتر شده و فاصله ای که بین پزشکان با سازمان نظام پزشکی و همچنین مردم با جامعه پزشکی وجود دارد، به کمترین حد ممکن می رسد.
وی افزود: فعالیت های ورزشی علاوه بر آن که جامعه را متحول می کند، سبب گسترش نشاط و همدلی و همبستگی بیشتر خواهد شد.
دکتر رضا شجیع سرپرست سازمان توسعه فعالیت بدنی فدراسیون ورزش‌های همگانی نیز با اشاره به مثبت بودن جشنواره ورزشی جامعه پزشکی گفت: برگزاری این جشنواره الگویی بود تا از سایر گروه ها مانند قضات و جامعه پرستاری دعوت به عمل آوریم تا در چنین جشنواره هایی شرکت کنند که این فراخوان با استقبال خوبی مواجه شد و امیدواریم در سال های آتی شاهد برگزاری این جشنواره ها در سطح استانی باشیم تا امکان حضور در مسابقات ورزشی برای تمامی اعضای جامعه پزشکی وجود داشته باشد.
دکتر مسعود حبیبی معاون اجتماعی و امور مجلس سازمان نظام پزشکی نیز ضمن خوشامد گویی به حاضران و تشکر از زحمات آنان در برگزاری جشنواره ورزشی جامعه پزشکی سراسر کشور خاطرنشان کرد: عمده نقص ما عدم ارتباط و اجتماعی بودن است و راهکار آن انجام فعالیت های ورزشی است زیرا موجب همدلی و نزدیکی بیشتر اعضای جامعه پزشکی می شود .
وی با بیان این که در دوران دفاع مقدس شاهد همدلی های زیادی از سوی مردم و جامعه پزشکی برای دفاع از کشورمان بودیم، اظهار کرد: برگزاری چنین جشنواره هایی علاوه بر الگوسازی، موجب همدلی و همفکری بیشتر جامعه پزشکی به دور از هر نوع جریان فکری و سیاسی می شود.
در پایان مراسم، از عوامل اجرایی جشنواره ورزشی جامعه پزشکی با اهدای لوح و جوایز تشکر و قدردانی شد.
توضیح اینکه، جشنواره ورزشی جامعه پزشکی کشور روزهای 7 و 8 شهریور 98 در 6 رشته در دو بخش بانوان و آقایان به میزبانی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شده بود.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#