کد خبر: ٩٤٠٢٣/ ١١:٥٥ - دوشنبه ١٣ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 424
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
پیام پایانی دکتر فرزین حلب چی معاون پیشین دانشجویی فرهنگی دانشگاه به دانشجویان
دکتر حلب چی در پیامی به دانشجویان نوشت: از همه دانشجویان فعال در عرصه فرهنگی و دانشجویی که همراهان ارزشمند ما در این مسیر پرپیچ و خم و دشوار بودند و همواره به آنها به عنوان بزرگترین فرصت های دانشگاه در حوزه دانشجویی فرهنگی نگریسته ام، تقدیر و سپاسگزاری می کنم.

روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی: متن این پیام به شرح زیر است:

دوستان ارجمندم، سلام
خداوند متعال را بسیار شاکرم که قریب به سه سال متمادی فرصت معاشرت، مؤانست، همدلی و همراهی با نخبه­ ترین، مستعدترین و شریف ­ترین جوانان این مرز و بوم را به بنده و همکاران من در حوزه دانشجویی و فرهنگی دانشگاه عطا کرد. در طی این مدت همواره هدف خدمت به این شایسته­ ترین ها را به عنوان بالاترین و اصلی ­ترین اولویت خود قلمداد کرده و با وجود محدودیت ­های محیطی و قصورهای ناشی از شرایط محیطی و یا اشتباهات فردی یا تیمی حوزه معاونت، حداقل این دلگرمی و اطمینان قلبی را دارم که با تمامی وجود و با استفاده از همه­ داشته­ ها و ظرفیت­ های البته قلیلم، از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نکرده­ ام.

قلباً و عمیقاً اعتقاد دارم که شرایط فعلی حوزه فرهنگی و رفاهی دانشگاه مادر به هیچ وجه در شأن و شایسته فرزندان برومندش که اصولا فلسفه وجودی دانشگاه در گروی حضور این عزیزان است، نبوده و این امر قطعا لزوم بازنگری اساسی سیاست­ گذاران حوزه سلامت کشور و دانشگاه در مواجهه با ارزشمندترین سرمایه سازمانی یعنی نیروی انسانی را می­ طلبد.

به­ هر روی وظیفه خود می­دانم بابت تمامی نقائص و کاستی­ هایی که علیرغم تمامی تلاش­ های همکاران خوب و پرتلاشم برای غلبه بر موانع متعدد درونی و بیرونی کماکان وجود دارند، از شما بزرگواران پوزش بطلبم و این امید را داشته باشم تا با استفاده از ظرفیت­ های بیکران خود شما عزیزان توانمند و مطالبه­ گر و با همت و یا در مواردی تغییر نگرش دست­ اندرکاران امر، شاهد رفع عیوب فعلی باشیم و این حوزه بتواند در شاهراه اصلاح و ارتقاء گام بردارد.

به عنوان یک معلم کوچک دانشگاه هم نکته­ ای با شما دانشجویان عزیز دارم و آن اینکه روشنی آینده میهن عزیزمان نیازمند وجود انسان هایی چندبعدی است که علاوه بر مجهز بودن به کلیه ابزارهای علمی اعم از آموزشی و پژوهشی، افرادی بااخلاق، فرهنگی، اجتماعی، تندرست، ورزشکار، مدیر و دارای مهارت­ های متعدد ارتباطی، کارآفرینی و ... باشند و بر خلاف بسیاری که فرصت دانشجویی را زمانی برای وزین کردن رزومه و پرداخت صرف به مطالعه درسی و پژوهش می­ دانند، قطعاً اعتقاد دارم که با توجه به تحولات عظیمی که هرروزه در حوزه تکنولوژی و علوم رخ می­ دهند، به احتمال بسیار زیاد افراد موفق و ارزشمند فردا شاخصه هایی متفاوت خواهند داشت که لزوماً آموزشی و پژوهشی نخواهند بود و ضرورت دارد که با شناخت آنها این قابلیت­ ها را در خود ایجاد کنید. با توجه به سابقه ای که از دوران دانشجویی خودم و بسیاری از دانشجویان و دانش ­آموختگان فعال و موفق فعلی دانشگاه سراغ دارم، این اطمینان خاطر را هم می­ دهم که دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تهران حتماً توان، استعداد و ظرفیت لازم برای رشد در تمامی جنبه­ ها را دارد و از توان مدیریت همزمان وقت و اولویت­ های خود برخوردار است.

در اینجا لازم می ­دانم از همه دانشجویان فعال در عرصه فرهنگی و دانشجویی که همراهان ارزشمند ما در این مسیر پرپیچ و خم و دشوار بودند و همواره به آنها به عنوان بزرگترین فرصت­ های دانشگاه در حوزه دانشجویی فرهنگی نگریسته­ ام، تقدیر و سپاسگزاری نمایم. نهادها و تشکل­ های فعال دانشجویی از جمله انجمن ­های علمی و ورزشی، تشکل­ های اسلامی، رسانه­ های فعال دانشجویی، شوراهای صنفی، کانون های فرهنگی و اجتماعی و نشریات دانشجویی (به ترتیب حروف الفبا) در طی این مدت موتور محرک دانشگاه در حوزه دانشجویی بوده ­اند و بسیاری از رخدادهای ارزشمند دانشگاه در این حوزه را رقم زده ­اند. به عنوان تکلیف از تمامی فعالان این حوزه­ ها صمیمانه تشکر می­کنم و دست یکایک این چهره ­های ارزشمند را صمیمانه می فشارم.

در خاتمه، کم ­لطفی و بی­ انصافی خواهد بود که از تمامی همکاران پرتلاش، بی­ ادعا و علاقمند حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی و سایر مراکز همکار (نهاد مقام معظم رهبری و معاونت فرهنگی) که مشفقانه و با صرف انرژی و مشقت فراوان همراه و یاور من بوده ­اند، نامی به میان نیاورم. به شما این اطمینان را می ­دهم که انجام وظیفه به عنوان مدیر و کارمند در این حوزه با توجه به ماهیت کار و دغدغه ­های بی­ شمار مستتر در آن با هیچ یک از معیارهای تعریف شده مادی و دنیوی قابل­ توجیه نیست و جز در سایه عشق، ایثار و مسؤولیت­ پذیری فرهنگی و اجتماعی حاصل نمی­ شود. برای تمامی این عزیزان عمر باعزت و حرکت و رشد در مسیر رستگاری را آرزو می­کنم. امیدوارم در نگرش به ارزش­ گذاری خدمات و فعالیت­ های این بزرگواران هم تحولی بنیادی در دانشگاه صورت پذیرد.
برای معاون جدید و پرتلاش این حوزه هم آرزوی کامیابی روزافزون و عاقبت ­به­ خیری را دارم.
  والسلام
فرزین حلب­ چی
شامگاه روز یکشنبه، دوازدهم آبان ماه 98

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#