کد خبر: ٩٤٣٥٥/ ١٣:٣٧ - سه شنبه ٢١ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 204
چاپ
ارسال به دوست
معاونت بهداشت, گروه خبری RSS
برگزاری جلسه مشترک مدیران گروه‌ سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشتی دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و ایران
جلسه مشترک هماهنگی مدیران گروه‌ سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشتی دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، روز دوشنبه 20 آبان 1398 جلسه مشترک  هماهنگی مدیران گروه‌های سلامت روانی ،اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشتی دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و ایران برگزار شد، در ابتدای این جلسه دکتر علی‌رضا شکیب از حسن نظر و میزبانی انجام‌شده توسط دکتر جمشید وی‌شانی تشکر کرد، و بر تداوم این جلسات در آینده و  به‌خصوص با حضور مدیر محترم گروه  سلامت روان دانشگاه شهید بهشتی تأکید کرد.
 در این جلسه در مورد برنامه مشترک ازجمله برنامه پایلوت کشوری سراج ، برنامه مشترک در خصوص پاتوق‌ها و نحوه نظارت بر کمپ‌های ترک اعتیاد موردبحث و تصمیم‌گیری مشترک انجام شد.
 در ادامه برنامه تعیین و بررسی پاتوق‌ها برنامه مکان‌یابی بیماران تزریقی از مهرماه 97 با برگزاری جلسات توجیهی با ذینفعان برنامه شروع شد و جلسه آموزشی برای گروه‌های اجرایی در دی‌ماه آغاز و عملیات اجرایی حدود 6 هفته طول ادامه داشت. 
طرح فوق از سوی دفتر سلامت روانی اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت به تمام دانشگاه‌ها محول شد و طی این عملیات  اجرایی 134 پاتوق سرکشی شدند و تعداد بیماران به تفکیک تزریقی و غیر تزریقی برآورد شد.
خبرنگار: اسماعیل استاجی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#