کد خبر: ٩٤٣٦٧/ ١٤:٠٩ - سه شنبه ٢١ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 332
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو, گروه خبری RSS
قدردانی رئیس دانشکده داروسازی دانشگاه از معاون غذا و دارو
دکتر محمد شریف زاده از دکتر منان حاجی محمودی به منظور ایجاد فضاهای همکاری دوجانبه برای دانشجویان با هدف ارتقای سطح سلامت عمومی کشور و حمایت ها و زحمات همه جانبه قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا دارو، دکتر محمد شریف زاده رئیس دانشکده داروسازی دانشگاه از دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو به منظور ایجاد فضاهای همکاری دوجانبه برای دانشجویان با هدف ارتقا سطح سلامت عمومی کشور و حمایت ها و زحمات همه جانبه قدردانی کرد.
متن تقدیرنامه به شرح ذیل است:
سرکار خانم دکتر حاجی محمودی
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران
تحقق آینده ای روشن و جامعه ای سالم به لطف خداوند متعال، با تلاش و همت مسئولان سخت کوش و متعهد آرزوی دیرینه ی ماست و معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران در هموار نمودن این مسیر همراه و یاور انجمن ایفسا بوده است.
بدین وسیله کمال تشکر و قدردانی خود را برای ایجاد فضاهای همکاری دوجانبه برای دانشجویان در جهت ارتقا سطح سلامت عمومی کشور و حمایت ها و زحمات همه جانبه جنابعالی و تمامی همکاران و دست اندرکاران در معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران از انجمن داروسازی ایران (ایفسا) اعلام می دارم.
دکتر محمد شریف زاده
رئیس دانشکده داروسازی دانشگاه

خبرنگار: سمیه رنجبر
عکس: خدیجه آبپر

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#