کد خبر: ٧٠٧٢٨/ ٠٩:٢٢ - سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 430
چاپ
ارسال به دوست
افتتاح کلینیک سیار دندانپزشکی شبکه بهداشت شهرستان ری
کلینیک سیار دندانپزشکی باهدف ارائه خدمات بهداشتی دهان و دندان در مناطق محروم و ارتقای سطح بهداشت مردم شهرستان راه‌اندازی شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، مراسم افتتاح کلینیک دندانپزشکی روز دوشنبه 20 شهریور 96 با حضور هدایت الله جمالی پور فرماندار، دکتر فاطمه تاجیک مدیر شبکه بهداشت شهرری، دکتر محسن ولدخانی مدیر گروه بهداشت دهان و دندان معاونت بهداشت و جمعی از مقامات محلی روستای تبائین برگزار شد.
پس قرائت آیاتی از کلام‌الله مجید، مراسم افتتاح کلینیک برگزار شد و حاضران، ضمن گفتگو با دکتر محمد تشرعی دندان‌پزشک مستقر در کلینیک با خدمات این واحد آشنا شدند.
دکتر ولدخانی با اشاره به فعالیت کلینیک‌های سیار در کل کشور گفت: دو واحد از این کلینیک‌ها در دانشگاه علوم پزشکی تهران فعال هستند و این مسئله می‌تواند به بهبود شرایط بهداشت دهان و دندان کمک کند.
توضیح اینکه خدمات بهداشتی دهان و دندان مانند معاینه، جرم‌گیری، ترمیم، کشیدن و آموزش بهداشت دهان و دندان در کلینیک‌های سیار توسط دندان‌پزشک انجام می‌شود.
 خبرنگار: سعیده شریفی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • شبکه بهداشت شهرستان ری
  • کلینیک سیار دندانپزشکی
  • افتتاح
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد