کد خبر: ٧٣٧٠٩/ ١٤:٤٠ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 437
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان ری
اجرای بسته خدمتی جدید کودکان در پانزده مرکز سلامت شبکه شهرری
با اجرای بسته خدمتی جدید کودکان در این مراکز، خدمات کامل و جامعی به خانواده‌ها ارائه‌شده و سلامت کودکان از جنبه‌های مختلف مورد ارزیابی قرار می‌گیرد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، اجرای بسته خدمتی جدید کودکان در دو مرکز به‌صورت پایلوت اجرا می‌شد و از بیستم دی‌ماه اجرای این برنامه در سیزده مرکز دیگر نیز آغاز شد تا تعداد مراکز مجری این طرح به پانزده برسد.
معصومه حدادی کارشناس کودکان شبکه در این رابطه گفت: پس از برگزاری جلسات آموزشی، از بیستم دی‌ماه مراقبین سلامت در پانزده مرکز شهرستان ری آمادگی لازم جهت اجرای این برنامه را داشته و خدمت‌رسانی بر اساس بوکلت جدید آغازشده است.
حدادی افزود: در این برنامه مراقبت‌های کودکان زیر شش سال افزایش‌یافته و خدماتی همچون شنوایی‌سنجی نیز برای کودکان انجام می‌شود که امیدواریم با توسعه این برنامه بتوانیم شاهد سلامت هرچه بیشتر آینده‌سازان کشور باشیم.
کارشناس شبکه در پایان از ادامه برپایی جلسه‌های آموزشی خبر داد و گفت: به‌منظور توانمندسازی هرچه بیشتر کارکنان مراکز، جلسه‌های آموزشی و رفع اشکال به‌طور مستمر در ستاد برگزار می‌شود.
خبر: شریفی
عکس: آرشیو

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد