کد خبر: ٧٨٣٥٦/ ١٣:٢٣ - چهارشنبه ٢٠ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 803
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
هشتمین جلسه آموزشی طرح توسعه همه‌ جانبه رشد و تکامل دوران ابتدایی کودکی (ECD)
واحد سلامت خانواده شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر به همت معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه هشتمین جلسه آموزشی طرح توسعه همه‌ جانبه رشد و تکامل دوران ابتدایی کودکی (ECD) را برگزار کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، این جلسه سه شنبه 19 تیر 97  با حضور داوطلبین سلامت منتخب (سفیران سلامت محله) با موضوع تغذیه شیر مادر در سالن اجتماعات شبکه تشکیل شد. دکتر اله وردی، فوق تخصص نوزادان مرکز طبی کودکان با عناوین مزایای شیر مادر برای نوزاد و مادر، وضعیت صحیح شیردهی، تغذیه نوزادان نارس و چندقلویی، تاثیر شیر مادر در ارتقای رشد و تکامل سال های ابتدایی کودکی مطالبی را بیان کرد.
از آنجایی که پروژه یادشده با رویکرد اجتماع محور در زمینه تکامل همه جانبه کودکان است، نیاز به بهره گیری از ظرفیت های سایر سازمان ها و ارگان های دولتی و سمن ها بایستی مدنظر قرار گیرد. در این راستا مربیان آموزشی مهدهای کودک تحت پوشش بهزیستی شهرستان اسلامشهر که کودک زیر 3 سال( کودک شیرخوار و نوپا) دارند نیز حضور داشتند.
خبر: ایمانی
عکس: بیاتی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد