کد خبر: ٨٠٦٥٨/ ١٣:٤٢ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1180
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان جنوب
برگزاری جلسه‌ی کارگاه حیات طیبه با محوریت مهارت‌های زندگی در مرکز بهداشت جنوب تهران
مسئول بسیج مرکز بهداشت جنوب کارگاه حیات طیبه با محوریت مهارت‌های زندگی را برگزار کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومي مرکز بهداشت جنوب تهران، نخستین کارگاه حیات طیبه با محوریت مهارت‌های زندگی بر اساس اصول اسلامی روز دوشنبه 16 مهر 97 با حضور دکتر مینایی پور، استاد دانشگاه، علیپور، مسئول خواهران بسیج جامعه‌ی پزشکی و اساتید دانشگاه، قاسمی، مسئول خواهران بسیج جامعه پزشکی و اساتید مرکز بهداشت جنوب تهران، مسئولان و اعضای بسیجی سایر کانون‌ها در سالن جلسات این مرکز برگزار شد.
در این جلسه دکتر مینایی پور به بیان دین، مباحث چیستی و چرایی، تعاریف دین، منطق و فلسفه پرداخت و به داشتن زندگی آرام و سه نوع ارتباط مؤثر در زندگی شامل ارتباط با خود، ارتباط باخدا و ارتباط با غیر خود اشاره کرد.
وی در ادامه در خصوص عناوین مهارت‌های زندگی که شامل خودآگاهی، همدلی، روابط بین فردی، ارتباط مؤثر، مقابله با استرس، مدیریت هیجان، حل مسئله، تصمیم‌گیری، تفکر خلاق، تفکر نقادانه و فرزند پروی مطالبی را بیان کرد.
این کارگاه با امتیاز بازآموزی و در 6 جلسه‌ی متناوب ادامه خواهد داشت و تاریخ جلسات در برنامه‌ی زمان‌بندی‌شده در اختیار حاضرین قرار گرفت.
خبرنگار: نگار دیوبندی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#