کد خبر: ٨٠٦٦٤/ ١٣:٥٣ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1098
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان ری
برگزاری اولین کمیته پدافند غیرعامل در شهرستان ری
اولین کمیته پدافند غیرعامل در سال نودوهفت با حضور نمایندگان سازمان‌های مختلف شهرستان ری در شبکه بهداشت تشکیل جلسه داد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، اولین کمیته پدافند غیرعامل با حضور نمایندگان سازمان‌های مختلف در تاریخ یکشنبه پانزدهم مهرماه در شبکه بهداشت شهرستان ری تشکیل جلسه داد.
در این جلسه ابتدا مهندس محمدرضا رنجبران معاون شبکه ضمن خیرمقدم به حاضران در مورد اهمیت تشکیل چنین جلساتی به‌منظور هماهنگی بیشتر و تبادل اطلاعات و تجربیات صحبت کرد.
در ادامه منصوره جمالی نسب مسئول واحد بحران شبکه بهداشت شهرری در مورد تعریف پدافند غیرعامل و اهداف آن در بخش بهداشت صحبت کرد.
جمالی نسب همکاری سازمان‌های مختلف در شناسایی عوامل تهدیدکننده بهداشت و سلامت در زمان بروز بحران را بسیار مهم دانست و از حاضران خواست تا همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند.
در ادامه حاضران نقطه نظرات خود را بیان کرده و در مورد اقدامات انجام‌شده در سازمان خود صحبت کردند.
آموزش به کارکنان، آشنایی با تهدیدات میکروبی و بیوتروریسم، آموزش در مورد تهدیدات سلامت و راه‌های مقابله با آن، بازدید مستمر کارشناسان بهداشت از سوله‌ها و محل‌های نگهداری مواد غذایی و خوراکی و نظارت دقیق بر توزیع نذورات از مهم‌ترین مصوبات این کمیته بود.
خبر: شریفی
عکس: حاج رضایی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#