کد خبر: ٨٥٣٢٨/ ١١:٠٨ - سه شنبه ٧ اسفند ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 313
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان جنوب
برگزاری همایش سلامت مردان مرکز بهداشت جنوب تهران در مجتمع‌های نواب
واحد بهداشت خانواده مرکز بهداشت جنوب تهران به مناسبت هفته سلامت مردان همایشی را برگزار کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران، پوران قربانی، کارشناس برنامه میانسالان واحد بهداشت خانواده و برگزارکننده برنامه گفت: این همایش روز دوشنبه 6 اسفند 97 برای 40 تن از ساکنان مجتمع‌های نواب برگزار شد.
در این برنامه دکتر سامسون سرابی، دکترای فیزیولوژی پزشکی ضمن خوش‌آمد گویی و تبریک هفته سلامت ملی مردان بر اهمیت فعالیت بدنی، رژیم غذایی و استراحت به‌عنوان سه رکن اصلی حفظ تندرستی تأکید کرد و گفت: انواع چهارگانه‌ی تمرینات ورزشی که برای افزایش کیفیت زندگی و کند سازی فرآیند پیری است باید در سبک زندگی افراد نهادینه شوند.
همچنین قربانی، کارشناس برنامه میانسالان، ضمن آموزش شیوه زندگی سالم در دوره میانسالی به استمرار برنامه ترویج فعالیت جسمانی در مناسبت‌های ملی سلامت در دو سال اخیر اشاره و بر برنامه WHO برای کاهش کم‌تحرکی به میزان 15 درصد تا سال 2030 با شعار مردم فعال‌تر، مردان سالم‌تر تأکید کرد.
در این همایش بابایی مشاوره تغذیه و وطن‌خواه مشاوره روان آموزش‌های لازم را ارائه کردند و حسومی، کارشناس مامایی پایگاه شماره 1 اکبرآباد غربالگری تست قند خون و فشارخون از مراجعین را انجام داد.
خبرنگار: نگار دیوبندی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد