کد خبر: ٩٣٢١٢/ ١٠:٣٨ - يکشنبه ٢١ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 65
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان جنوب
نشست رؤسای اجرایی اداره پسماند و خدمات شهری شهرداری در مرکز بهداشت جنوب تهران
واحد بهداشت حرفه‌ای مرکز بهداشت جنوب تهران نشست رؤسای اجرایی اداره پسماند و خدمات شهری شهرداری را برگزار کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران، این جلسه روز چهارشنبه 17 مهر 98 با حضور 6 تن از رؤسای اجرایی اداره پسماند و خدمات شهری مناطق 10،11،16،17 و 19 شهرداری از مناطق تحت پوشش این مرکز در دفتر معاون برگزار شد.
در ابتدا ابراهیم بلالی، معاون مرکز بهداشت جنوب تهران ضمن خیرمقدم به حاضرین اهداف جلسه را بیان و مهندس حمیدرضا فخاریان، کارشناس مسئول بهداشت حرفه‌ای معاونت بهداشت دانشگاه در خصوص اجرای برنامه پسماند مطالبی را بیان کرد.
مهندس سید عبدالله میر اسماعیلی، کارشناس مسئول واحد بهداشت حرفه‌ای مرکز بهداشت جنوب تهران پیرامون نحوه تعامل و انتظارات مرکز بهداشت مطالبی را ارائه و علیرضا فرخی، رئیس اداره پسماند منطقه 17 به مشکلات در بحث عدم رعایت موازین بهداشتی از سوی کارگران واحدهای پسماند اشاره و بر انجام معاینات دوره‌ای زودتر از موعد به‌صورت شش‌ماهه که امری کمک‌کننده است تأکید کرد.
پیمان پهلوان، رئیس اداره پسماند شهرداری منطقه 10 گفت: نماینده‌های بهداشت می‌توانند با مراجعه به شهرداری اطلاعات لازم برای برنامه پسماند را به‌اتفاق مسئولان مربوط به‌صورت میدانی جمع‌آوری کنند و سعید انتظاری، رئیس اداره پسماند شهرداری منطقه 16 گفت: سازمانِ مدیریت پسماند شهرداری تهران به‌عنوان متولی اصلی پسماند است و بر شناسایی و جمع‌آوری اطلاعات از طریق این سازمان تأکید کرد.
خبرنگار: نگار دیوبندی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#