کد خبر: ٩٣٢٤٠/ ١٣:٠٣ - يکشنبه ٢١ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 58
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان جنوب
برگزاری همایش بهداشتی مرکز بهداشت جنوب تهران به مناسبت هفته کودک
واحد سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس مرکز بهداشت جنوب تهران با همکاری پایگاه سلامت جامعه شماره 2 شهید احمدی همایش بهداشتی را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران، برگزاری همایش بهداشتی مرکز بهداشت جنوب تهران به مناسبت هفته کودک روز شنبه 20 مهر 98 برای 120 کودک و نوجوان غیر دانش‌آموز، 6 تن از مربیان و مسئولان جمعیت در جمعیت دفاع از کودکان کار و خیابان برگزار شد.
در این همایش مرضیه سرابی، کارشناس مسئول واحد سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس مرکز بهداشت جنوب تهران گفت: هفته کودک بهانه خوبی برای پرداختن به ‌سلامت کودکان است در خصوص تغذیه، تحرک و اجتناب از سیگار و قلیان و تاثیر آن در سلامت کودکان مخصوصاً کودکان کار مطالبی را بیان کرد و بهجت رشیدی کارشناس این واحد تعدادی پمفلت با موضوعات پیشگیری از شپش، تحرک و شادی، پیشگیری از حوادث و سوانح را توزیع و به‌صورت نمادین پرل ویتامین دی و قرص آهن را در میان نوجوانان توزیع کرد.
در ادامه فائزه خیمه‌گر، مراقب سلامت پایگاه شهید احمدی 2 اقدام به ثبت‌نام این نوجوانان غیر دانش‌آموز در سامانه سیب کرد و موارد نیازمند را به پزشک، کارشناس تغذیه و روان ارجاع داد برای کودکان کار وارنیش تراپی انجام شد.
خبرنگار: نگار دیوبندی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#