اخبار حاوی کلید واژه (شبکه بهداشت شهرستان ری)


کد خبر: ٩٥٣٢٢/ ١٣:٤٨ - چهارشنبه ١٣ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 543
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
تشکیل اولین جلسه پیام‌گزاران سلامت ادارات شهرستان در شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر با عنایت به بند ۱۰ مصوبات صورت‌جلسه سومین کمیته سلامت و امنیت غذایی شهرستان اسلامشهر در سال ۱۳۹۸، اولین جلسه پیام‌گزاران سلامت ادارات شهرستان را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، این جلسه که سه‌شنبه ۱۲ آذر ۹۸ با حضور دکتر علیرضا عباسی، دبیر محترم کمیته سلامت و امنیت غذایی استان تهران و جمعی از نمایندگان ادارات شهرستان برگزار شد ابتدا آقای مهندس محمود کشیر، کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه، ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین، دلیل تشکیل این جلسه را توضیح داد و  هم‌اندیشی و همراهی دستگاه‌های اجرایی شهرستان را خواستار شد.
در ادامه دکتر عباسی علت تشکیل شورای پیام‌گزاران سلامت ادارات و شرایط نماینده ادارات به‌عنوان پیام‌گزار و همچنین شرح وظایف آنها را تشریح کرد.
 زینب ایمانی، کارشناس مسئول واحد آموزش شبکه نیز در خصوص بسته خدمت پایه سلامت کارکنان دولت مطالبی را به‌صورت مبسوط ارائه کرد.
در پایان موسوی، نماینده فرمانداری و دکتر عباس امیراحمدی، معاون و نمایندگان ادارات، پیشنهاداتی را درزمینه وظایف پیام‌گزاران سلامت و بسته خدمت پایه سلامت کارکنان دولت بیان کردند.. 

خبر: زینب ایمانی

عکس: یونس بیاتی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#