کد خبر: ٧٤٢٨٧/ ١١:٠٥ - يکشنبه ١٥ بهمن ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1258
چاپ
ارسال به دوست
پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم, گروه خبری RSS
دکتر رامین حشمت، عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم به جمع دانشمندان برتر یک درصد پراستناد دنیا پیوست
بر اساس آخرین نتایج اعلام‌شده از سوی پایگاه شاخص‌های اساسی علم (ISI - ESI) دکتر رامین حشمت عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه به جمع دانشمندان یک درصد پر استناد در سطح بین‌المللی پیوست.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم، نتایج جدید رتبه‌بندی دانشمندان، دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی برتر در نظام رتبه‌بندی ESI نشان می‌دهد که دکتر رامین حشمت دانشیار اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران به جمع دانشمندان یک درصد برتر جهان پیوسته است.
بر اساس گزارش پایگاه ISI دکتر رامین حشمت ، تاکنون بالغ‌بر 318 مقاله در مجلات معتبر انگلیسی‌زبان به چاپ رسانده است و همچنین بیش از3500 ارجاع به مقالات وی با اچ‌ایندکس 27 ثبت‌شده است.
پایگاه استنادی طلایه‌داران علم تامسون رویترز (ISI-ESI) بر اساس فعالیت ۱۰ سال اخیر پژوهشگران دانشگاه‌های مختلف به ارائه فهرستی از دانشمندان برتر دنیا می‌پردازد که هر دو ماه یک‌بار و بر اساس آخرین تحولات در شبکه علم بین‌الملل به‌روزرسانی می‌شود.

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/11/15 12:6
0
0
با تبریک ویژه به دکتر حشمت عزیز که نه تنها در تولید علم موفق هستند بلکه جزو سرآمدهای غدد ومتابولیسم می باشند
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد