کد خبر: ٧٧٥٠٢/ ١٤:٢٩ - شنبه ١٩ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 799
چاپ
ارسال به دوست
مرکز تحقیقات ایمونولوژی آسم و آلرژی
موفقیت پژوهشگر مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی در دریافت گرنت شرکت در کنگره 2018 EAACI
دکتر مریم ایازی، پژوهشگر مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی موفق به دریافت گرنت و شرکت در کنگره آکادمی آلرژی و ایمونولوژی بالینی اروپا( 2018 EAACI ) در شهر مونیخ آلمان شد.

  به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی، خلاصه مقاله تهیه شده در مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی توسط دکتر مریم ایازی،موفق به دریافت گرنت شرکت در کنگره آکادمی آلرژی و ایمونولوژی بالینی اروپا( 2018 EAACI ) شد.
 کنگره آکادمی آلرژی و ایمونولوژی بالینی اروپا (EAACI) بزرگترین رویداد علمی آلرژی و ایمونولوژی بالینی در سطح بین المللی است که 9-5  خرداد  سال جاری(30 -26 می)  با  بیش از 7000  شرکت کننده  در شهر مونیخ آلمان برگزار شد و دکتر مریم ایازی خلاصه مقاله ای در ارتباط با  آنژیوادم ارثی در زنان را  در جلسه تازه های آنژیوادم ارثی کنگره فوق، به صورت شفاهی(Poster Discussion Session) ارائه کرد.
بیماری آنژیوادم ارثی یک نقص ایمنی اولیه نادر اما ناتوان کننده و تهدیدکننده حیات است که باعث حمله های تورم در صورت، اندام ها، دستگاه گوارشی (درد حاد شکمی) و مجاری تنفسی می شود. تغییرات هورمونی (استروژن) نظیر قاعدگی، بارداری، شیردهی و مصرف داروهای پیشگیری از بارداری از جمله محرک های حملات آنژیوادم ارثی است که زنان به علل فیزیولوژیک  با آن بسیار مواجه اند، در نتیجه حملات و علائم بیماری در این گروه شدیدتر است و در صورت عدم کنترل بیماری توسط پزشک فوق تخصص آلرژی  و ایمونولوژی بالینی،  این بیماری می تواند زندگی طبیعی فرد را با اختلال جدی و خطر مرگ همراه کند.

 

خبر: الناز واحدی

لینک 1

لینک 2

لینک 3

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد