کد خبر: ٧٨١٩١/ ١٥:١٣ - چهارشنبه ١٣ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 127
چاپ
ارسال به دوست
دوره کارآموزی دانشجویان دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایران در پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم
به همت آکادمی دیابت پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه فراگیران مقطع کارشناسی ارشد دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور در کلینیک تخصصی دیابت و بیماری های متابولیک از نزدیک با خدمات درمانی مورد ارائه به بیماران دیابتی در این کلینیک آشنا شدند.

 این دوره کارآموزی سه روزه که ماحصل همکاری بین آکادمی دیابت ایران، مرکز تحقیقات دیابت و دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایران بوده است 11 الی 13 تیرماه سال جاری در محل کلینیک تخصصی دیابت و بیماری های متابولیک پژوهشگاه برگزار شد. 
این دوره با هدف آشنایی جمعی از دانشجویان کارشناسی ارشد پرستاری با برنامه مراقبتی از کودکان مبتلا به دیابت، نحوه برقراری ارتباط صحیح با کودک دیابتی و خانواده و همچنین شاخص های ارزیابی اختلالات رشد در کودکان برگزار شد. 
همچنین، دانشجویان شرکت کننده در این دوره کارآموزی با اصول تزریق انسولین، اصول استفاده از پمپ انسولین و تست های تشخیصی و علائم شایع اختلالات غدد درون ریز و اختلالات تیروئید و عوارض آن آشنا شدند. 
در پایان این دوره سه روزه، ارزشیابی از دانشجویان جهت بررسی سطح دانش و مهارت فراگیران بعمل آمد.
خبر: فیروزه حا جی پور
عکس: مصطفی کمازانی
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • آکادمی دیابت ایران
  • پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم
  • مرکز تحقیقات دیابت
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد