کد خبر: ٩٤٦٢٠/ ١٤:٥٧ - يکشنبه ٢٦ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 1251
چاپ
ارسال به دوست
مرکز تحقیقات ایمونولوژی آسم و آلرژی, گروه خبری RSS
برگزاری جشن بیستمین سالگرد انتشار مجله آلرژی، آسم و ایمونولوژی ایران
مراسم بیستمین سالگرد انتشار مجله آلرژی، آسم و ایمونولوژی ایران روز پنجشنبه 23 آبان سال 98 در سالن زنجیره امید بیمارستان مرکز طبی کودکان با حضور اعضای هیئت تحریریه، برخی از نویسندگان و داوران مجله و تعدادی از دانشجویان فلوشیپ بیمارستان مرکز طبی کودکان برگزار شد.

گالری عکس

دریافت فیلم
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی در ابتدای مراسم دکتر مریم نوری زاده دبیر اجرایی مجله ضمن خوش آمدگویی به مهمانان گزارشی از عملکرد مجله در سالهای اخیر ارائه کرد و سپس دکتر شاهین آخوندزاده، قائم مقام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در رابطه با پیشرفت های علمی ایران در 40 سال گذشته سخنرانی کرد.
در ادامه دکتر مصطفی معین، مدیر مسئول مجله، در خصوص تاریخچه شکل گیری مجله فوق توضیحاتی ارائه کرد و سپس دکتر احسان شمسی گوشکی، دبیر کمیته اخلاق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  به سخنرانی در خصوص مصوبات کمیته اخلاق وزارت بهداشت در خصوص چاپ مقالات در مجلات علوم پزشکی و دکتر علی اکبری ساری دبیر کمسیون نشریات علوم پزشکی ایران، در رابطه با سیاست ها و برنامه های توسعه و توامند سازی مجلات علوم پزشکی کشور سخنرانی کردند.
همچنین میزگردی با حضور دکتر مصطفی معین و دکتر شهناز رفیعی تهرانی، مدیر مسئول و دبیر مجله، دکتر مسعود موحدی، عضو هیئت تحریریه مجله و دکتر علی اکبری ساری تشکیل شد و افراد حاضر در میزگرد در خصوص ارتقای مجله و حل مشکلات موجود به بحث و تبادل نظر با شرکت کنندگان پرداختند.
در ادامه از نویسندگان برتر مجله، دکتر حسن نکویی نژاد ،دکتر عباس کبریایی زاده ، دکتر محمد حسین علی محمدیان و همچنین داوران برتر مجله دکتر ایرج محمد زاده، دکتر نسترن ثابت کیش، دکتر زهرا علیزاده و دکتر  محمد علی عصاره زادگان تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به ایشان اهدا شد و در پایان با کیک خاصی که با تصویر آخرین جلد مجله، به مناسبت بیستمین سال انتشار مجله، مزین شده بود، از مهمانان پذیرایی شد.
عکس و خبر: الناز واحدی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/09/11 12:3
0
0
با سلام و احترام.، آقای دکتر اسلامی سردبیر پیشکسوت مجله هستند که نزدیک به دو دهه از حضور علمی و ارزشمند ایشان در مجله برخوردار بودیم اما متاسفانه به دلیل کسالت آقای دکتر اسلامی، از حضور ایشان برخوردار نبودیم، در جشن بیستمین سالگرد انتشار مجله به دفعات در سخنرانی مدیر مسئول و دبیر اجرایی مجله و به خصوص در کلیپ به نمایش گذاشته شده از خدمات برجسته علمی و تلاش های ارزنده استاد دکتر اسلامی، تقدیر شد و از سخنرانی ایشان نیز بهرمنده شدیم. لینک کلیپ جشن بیستمین سالگرد تاسیس مجله که در جشن فوق به نمایش گذاشته شد، برای استفاده علاقه مندان به خبر اضافه شد. این کلیپ شامل سخنرانی آقای دکتر اسلامی نیز است. از خداوند متعال برای استاد گرانقدر آرزوی سلامتی و بهبودی داریم. دکتر مریم نوری زاده مدیر اجرایی مجله آلرژی، آسم و ایمونولوژی ایران
کاربر مهمان
1398/08/27 9:29
0
1
چرا از استاد بزرگوار دکتر باقر اسلامی ک بنیان گذار این مجله بود و سال ها برای ان زحمت کشید نامی نبردید.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#