اخبار حاوی کلید واژه (مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی)


کد خبر: ٩٤٧٨٢/ ١٥:١٣ - چهارشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 676
چاپ
ارسال به دوست
پژوهشکده علوم دندانپزشکی, گروه خبری RSS
برگزاری دومین دوره جامع دیجیتال دنتیستری در پژوهشکده علوم دندانپزشکی
دوره جامع دیجیتال دنتیستری در پژوهشکده علوم دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده علوم دندانپزشکی، این دوره ویژه دندانپزشکان سراسر کشور روز چهارشنبه 29 آبان ماه 98 آغاز و تا پنجشنبه 30 آبان ماه ادامه دارد.
در ابتدا دکتر مهرداد پنج نوش استاد گروه رادیولوژی دانشکده دندانپزشکی و مدرس دوره توضیحات جامعی به شرکت کنندگان داد و در ادامه دکتر علیرضا رضایی، مدرس دوره  دیجیتال دنتیستری را در ادامه کارگاه دوره قبل ارائه داد و گفت: در واقع دیجیتال دنتیستری به معنای به کارگیری نرم افزارهای کامپیوتری برای مشخص شدن وضعیت استخوان و ارگان های حیاتی بدن در ناحیه فک و صورت به منظور قرار دادن دقیق ایمپلنت است.
دکتر رضایی در گفتگو با روابط عمومی افزود: همانگونه که تکنولوژی در دنیای امروز حرف اول را می زند، در ایمپلنتولوژی مسلما روند دیجیتال در جهان حرف اول را می زند و آشنایی با این علم برای همکارانی که در حیطه ایمپلنتولوژی فعالیت دارند واقعا ضروری است. وجود برخی امکانات لازمه شروع این پروسه است که با فراهم آمدن این امکانات این کلاس ها باعث ارتقای توانمندی و دقت در کارشان و کاهش احتمال خطا می شود.
وی مهمترین هدف دیجیتال دنتیستری را آسیب کمتر به بیمار و دقت بالاتر در انجام روند درمان بیان کرد و  گفت: این دوره جامع با این شرایط برگزاری کامل‌ترین دوره‌ای است که در ایران در این خصوص انجام می‌شود و حتی می‌توان گفت با ابن شرایط و بااین هدایت و راهنمایی تاکنون انجام نشده است و همه همکارانی که در این دوره شرکت کردند در مطب‌ها هم هدایت و راهنمایی می‌شوند تا بتوانند با این تکنیک، کاملاً عملی بر روی بیمار انجام دهند.
دکتر رضایی گفت: این دوره‌ها هم تئوری و هم عملی است که تا پایان سال هر ماه دو روز برگزار می‌شود و در این مدت ارتباط با شرکت‌کنندگان و آموزش از راه دور ادامه دارد و مقالات روز دنیا برایشان ارسال می‌شود و همچنین اشکالات فنی همکاران برطرف می‌شود تا مطلبی جا نماند و بتوانند کار عملی انجام دهند.
توضیح اینکه شرکت‌کنندگان برای دریافت گواهینامه معتبر شرکت در دوره باید حداقل 10 مورد که 10 تا 20 ایمپلنت به‌صورت دیجیتال در نواحی مختلف دهان گذاشته‌اند را انجام دهند و پس از تائید، موفق به دریافت گواهی معتبر خواهند شد.
دکتر مهرداد پنج نوش، دکتر حمیدرضا باریکانی، دکتر حوری اصل روستا و دکتر مرضیه علی خاصی دیگر مدرسان این کارگاه هستند.
قرار است جلسات بعدی این کارگاه، 20 و 21 آذر و 25 و 26 دی 98 در همین محل برگزار
شود.
خبرنگار و عکاس: سمیه عبدالمالکی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#