سخنرانی ها
 


مراسم تشییع دکتر هدایت
رییس دانشگاه از دکتر هدایت به‌عنوان الگوی رفتار حرفه‌ای در دانشگاه یادکرد
دکتر کریمی رییس دانشگاه با حضور در مراسم تشییع دکتر هدایت تأکید کرد، دکتر هدایت شدن نیاز به تلاش و خودساختگی بسیاری دارد. هدایت‌هایی که نمرده‌اند، نمی‌میرند و زنده‌اند.
 ١٣٩٨/٠٨/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر کریمی: هفتمین نشست منطقه‌ای مجمع جهانی سلامت، فرصتی برای ارتقاء تعاملات در سطوح بین‌المللی است
دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه شرکت 130 مهمان خارجی از 43 کشور جهان در هفتمین نشست منطقه‌ای مجمع جهانی سلامت را علی‌رغم تحریم‌های ظالمانه و غیرمنصفانه علیه جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین‌الملل مثبت ارزیابی کرد.
 ١٣٩٨/٠٢/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست هیئت‌رئیسه دانشگاه با روسای بیمارستان‌ها برگزار شد
دکتر کریمی: مجموع مدیریت ارشد دانشگاه در هیئت‌رئیسه، بیمارستان‌ها، دانشکده‌ها و دیگر واحدها یک تیم هستند و باید با کمک یکدیگر دانشگاه را اداره کنند
در نشست هیئت‌رئیسه با روسای بیمارستان‌ها، اهمیت لیدرشیپ در اداره بیمارستان‌ها بررسی شد و تداوم خدمت‌رسانی بیمارستان‌ها در ایام نوروز مورد تأکید قرار گرفت.
 ١٣٩٧/١٢/١٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
سومین سمینار تعهد حرفه‌ای در خدمات سلامت برگزار شد
دکتر کریمی: فرهنگ تعهد حرفه‌ای باید در دانشگاه گسترش یابد
رئیس دانشگاه، استاد دکتر بهادری را الگویی فرهیخته برای خانواده دانشگاه دانست و تأکید کرد باید نظیر ایشان به‌تمامی جامعه پزشکی نسل امروز معرفی و نقششان را در اذهان حک کنیم.
 ١٣٩٧/١٢/٠٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس دانشگاه در بیمارستان فارابی: دکتر هاشمی برای اولین بار، سلامت را به مطالبه ای اصلی در سطح دولت و کشور تبدیل کرد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور در جمع مسئولان بیمارستان فارابی و اعضای هیئت علمی و دستیاران گروه چشم پزشکی،ب ازگشت دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی، وزیر سابق بهداشت به خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی تهران را گرامی داشت.
 ١٣٩٧/١١/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>