کد خبر: ٨٨٢٩٨/ ١٠:٠٥ - دوشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 436
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده طب ایرانی, گروه خبری RSS
دانشکده طب ایرانی و مرکز تحقیقات مراقبت‌های پرستاری و مامایی دانشگاه تفاهم نامه همکاری امضا کردند
زمینه های همکاری مشترک در حوزه های آموزشی و پژوهشی بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده طب ایرانی، نشست مشترکی با حضور رؤسا و معاونان دانشکده طب ایرانی و مرکز تحقیقات مراقبت‌های پرستاری و مامایی با هدف بررسی زمینه های همکاری دو جانبه و امضای تفاهم نامه، روز یکشنبه 12 خردادماه 98، در محل ساختمان احمدیه دانشکده طب ایرانی برگزار شد.
در ابتدای این نشست، دکتر رضایی زاده رییس دانشکده طب ایرانی انعقاد این تفاهم نامه را فرصتی مناسب برای اجرای پروژه های مشترک در قالب دوره های مهارتی، کارگاه های آموزشی و طرح های پژوهشی برشمرد و افزود: در راستای این تفاهم نامه می توانیم کارگروه هایی تعریف کنیم و در حوزه های آموزشی و پژوهشی به تبادل دانش و تجربه بپردازیم.
در ادامه دکتر رحیمی، معاون پژوهشی دانشکده طب ایرانی با بیان این مطلب که این دانشکده و مرکز تحقیقات مراقبت‌های پرستاری و مامایی دانشگاه از پیش تر به صورت غیر رسمی همکاری های مشترکی در قالب طرح های پژوهشی و پایان نامه دا‌شته اند، ابراز امیدواری کرد که با اجرای این تفاهم نامه، این همکاری ها گسترده تر و بهتر از قبل برقرار شود.
دکتر نگارنده رییس مرکز تحقیقات مراقبت‌های پرستاری و مامایی نیز بر وجود پتانسيل های بسیار خوب برای همکاری های مشترک تأکید کرد و افزود: خوشبختانه در مرکز تحقیقات مراقبت‌های پرستاری و مامایی پژوهشگران کارآمدی داریم که تعدادی از آنها به حوزه مباحث طب ایرانی بسیار علاقه مند هستند و همین امر می تواند زمینه آغاز همکاری های مشترک باشد.
دکتر اسماعیلی معاون پژوهشی مرکز تحقیقات مراقبت‌های پرستاری و مامایی نیز در ادامه بر لزوم تعیین اولویت های پژوهشی با توافق طرفین و گام برداشتن براساس این اولويت ها تأکید کرد.
در پایان این نشست، تفاهم نامه همکاری مشترک دانشکده طب ایرانی و مرکز تحقیقات مراقبت‌های پرستاری و مامایی دانشگاه به امضای طرفین رسید.

خبرنگار: خاطره فهیمی

عکاس: اشکان نورکامی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد