کد خبر: ٨٧٥٧٣/ ١٣:١٨ - شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 1118
چاپ
ارسال به دوست
روابط عومی حوزه ریاست, گروه خبری RSS
با حضور رئیس دانشگاه دومین نشست شورای راهبردی پارک علم و فناوری تشکیل شد
در شورای راهبردی پارک علم و فناوری، اساسنامه، برنامه کلان عملیاتی و آیین‌نامه نحوه پذیرش شرکت‌های دانش‌بنیان مورد تبادل‌نظر و تصویب قرار گرفت.

گالری عکس
پارک علم و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران باهدف کمک به توسعه اقتصاد دانش‌محور و اشتغال‌زایی تخصصی  ایجاد می‌شود.
 در نشست شورای راهبردی پارک علم و فناوری که روز شنبه 21 اردیبهشت 98 در سالن شورای حکیم برگزار شد،  اساسنامه، برنامه کلان عملیاتی و آیین‌نامه نحوه پذیرش شرکت‌های دانش‌بنیان از سوی دکتر دیناروند رییس پارک علم و فناوری دانشگاه مطرح شد و پس بحث و تبادل‌نظر اعضای شورا به تصویب رسید.
در حاشیه این نشست، دکتر کریمی رییس دانشگاه بر حمایت همه‌جانبه دانشگاه از ایجاد این پارک تأکید کرد و گفت: پارک علم و فناوری یکی از کمبودهای دانشگاه است که باهمت دکتر دیناروند و اعضای شورا برای رفع این کاستی و به ثمر رسیدن اقدامات اجرایی آن تلاش می‌کنیم.
سپس دکتر دیناورند رییس پارک علم و فناوری دانشگاه، با اشاره به محورهای موردبررسی در این نشست گفت : این دومین جلسه شورای پارک علم و فناوری دانشگاه است که به ریاست دکتر کریمی رییس دانشگاه و با حضور تمامی اعضا تشکیل می‌شود. در این جلسه اساسنامه پارک، برنامه کلان عملیاتی و آیین‌نامه نحوه پذیرش شرکت‌های دانش‌بنیان موردبررسی قرار گرفت که به‌جز بخشی  از بندهایی که نیاز به بررسی بیشتر داشت؛ سایر موارد پیشنهادی با اصلاحاتی به تصویب رسید و مقرر شد به‌زودی این اسناد نهایی شود.
وی از آغاز فرآیندهای اجرایی پارک علم و فناوری پس از نهایی شدن اسناد خبر داد و گفت: قطعه زمینی به مساحت حدود 80 هزار متر در یافت‌آباد به پارک اختصاص داده‌شده که بایستی نقشه‌های تفکیکی آن طراحی شود و امیدواریم امسال فراخوان  جذب شرکت‌های دانش‌بنیان را به‌منظور  استقرار در پارک علم و فناوری دانشگاه اعلام کنیم.
خبرنگار: سمیرا کرمی
عکس: مهدی کیهان

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد