کد خبر: ٧٢٦٨٥/ ١٣:١٦ - دوشنبه ١٣ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 4620
چاپ
ارسال به دوست
حوزه ریاست, گروه خبری RSS
انتصاب دکتر علیرضا نیک‌بخت نصرآبادی به‌عنوان رییس دانشکده پرستاری و مامایی/ قدردانی رییس دانشگاه از دکتر چراغی
دکتر عباسعلی کریمی در حکمی دکتر علیرضا نیک‌بخت نصرآبادی را به سمت رییس دانشکده پرستاری و مامایی منصوب و در نامه‌ای از تلاش‌های ارزشمند دکتر چراغی قدردانی کرد.

در متن حکم انتصاب دکتر نیک‌بخت نصرآبادی آمده است:
جناب آقاي دكتر  علیرضا نیک‌بخت نصرآبادی
استاد محترم دانشگاه

با سلام و احترام
دانشكده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران به‌عنوان قدیمی‌ترین مرکز آموزش پرستاری کشور نقش برجسته‌ای در گسترش آموزش حرفه‌های پرستاری و مامایی داشته است. اکنون زمان آن فرا رسیده است که این دانشکده با نگاهی نو و جامع، رسالت‌های جدید خود را با توجه به مقتضیات زمان بازشناسی نموده و برای ایفای نقش جدید خود اقدام نماید.
با توجه به نتایج نظرخواهی از اعضای هیأت علمی دانشکده و نظر به سوابق علمي و اجرايي، جنابعالي را به‌عنوان رئيس دانشكده پرستاری و مامایی منصوب مي‌نمايم.
انتظار مي‌رود با جلب مشاركت همه اعضاي محترم هيأت علمي، كاركنان دلسوز و دانشجويان عزيز در همه مقاطع، ضمن پيشبرد امور جاري دانشكده طبق ضوابط و مقررات نسبت به امور ذيل برای حرکت رو به رشد آینده اهتمام ويژه مبذول فرماييد:
-    تدوين برنامه عملياتي 4 ساله 1400-1396 دانشکده بر اساس نقشه علمي دانشگاه
-    هدف‌گذاري براي ارتقاء جايگاه آموزشي پژوهشي دانشكده در نظام آموزشی و  نظام سلامت كشور و منطقه
-    جذب و توانمندسازی نيروي كارآمد هيأت علمي متناسب با نيازهای جدید دانشكده
-    تمهيد شرايط افزایش جذب دانشجوي بین‌المللی
-     برنامه‌ریزی برای ارتقای بیش‌ازپیش آموزش و پژوهش رشته مامایی
-    فراهم نمودن فرصت‌های متناسب و عادلانه برای رشد متوازن گروه‌های مختلف آموزشی

 امید می‌رود دانشکده پرستاری و مامایی با به کار گرفتن تمام توان و ظرفیت، به حركت خود با سرعت و شتاب مطلوب در جهت اهداف تعیین‌شده ادامه دهد. از درگاه خداوند متعال توفیق شما را در انجام امور محوله خواستارم.
دكتر عباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه
 
متن نامه قدردانی از دکتر چراغی بدین شرح است:
جناب آقاي دکتر  محمدعلی چراغی  
استاد محترم دانشگاه
با سلام و احترام
مسئولیت‌پذیری و همکاری اعضای هیأت علمی در اداره امور اجرایی دانشگاه علوم پزشکي تهران، بدون تردید یکی از مهم‌ترین عوامل پیشرفت آن در دوره حیات پربرکت دانشگاه بوده است.
لازم می‌دانم از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند جنابعالی در طی دوره مسئولیت ریاست دانشکده پرستاری و مامایی که نتایج پرباری در پی داشته است سپاسگزاری نمایم و برایتان از درگاه خداوند متعال سلامتی و سعادت روزافزون مسئلت کنم.
امیدوارم دانشگاه و عرصه نظام سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندی‌های ارزنده شما استفاده نماید.    
دکتر عباسعلی کریمی
رئيس دانشگاه

انتهای پیام / *
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/09/19 11:25
0
1
مدیریت دکتر نیکبخت /عقلانیت , کرامت و پیشرفت
کاربر مهمان
1396/09/18 19:37
0
1
اگر یک نظرخواهی یا نظرسنجی در جمع اساتید , کارکنان و دانشجویان دانشکده پرستاری و مامایی انجام گیرد , اکثریت آنان به دلایلی مدیریت یک مرد را بر دانشکده مناسب می دانند , البته این به معنای مردسالاری نبوده و نخواهد بود.
کاربر مهمان
1396/09/18 10:8
0
1
جناب دکترنیکبخت , با سلام و احترام , انتخاب شایسته جنابعالی را صمیمانه تبریک عرض نموده , امیدواریم که با اقدامات و تحولات سریع و سازنده , شاهد بهبود وضعیت اداری , مالی و رفاهی ... تمامی کارکنان و کارگران شریف و زحمتکش باشیم .
کاربر مهمان
1396/09/18 9:9
0
1
انتخاب و انتصاب دکتر نیکبخ به ریاست دانشکده پرستاری و مامایی عالی بود عالی ، دانشکده به آرامش و اخلاق رای داد
کاربر مهمان
1396/09/18 7:28
0
1
با سلام و احترام جناب آقای دکتر چراغی شما برای همه خیرخواه بودید. از خدای متعال برای شما سلامتی و طول عمرمسئلت داریم.
کاربر مهمان
1396/09/18 0:38
2
0
مردسالاری در ایران بیداد می کند در دانشکده پرستاری حدود پنج نفر مرد و بیش از پنجاه نفر هیات. علمی خانم داریم و این برای سیزدهمین سال متوالی لست که ریاست را به دست مردان سپردید !!
پاسخ ها
کاربر مهمان
1396/09/18 10:55
ولی معاونین همه خانم هستند. لطفا دقت بفرمایید.

کاربر مهمان
1396/09/17 1:48
1
0
جناب اقای دکتر چراغی خسته نباشید. زحمات دوران ریاست شما قابل تقدیر است. به راستی که استاد اخلاق هستید و همواره به عنوان مدیر اخلاق مدار از شما یاد شده است؛ به حواشی ها توجه نفرمائید...همکاران قبل از اظهارنظر لطفا به خودشان و وجدانشان مراجعه بفرمایند . به هر حال قدر زر را زرگر می شناسد و قدر گوهر را گوهری. انتصاب شایسته اقای دکتر نیکبخت نیز جای بسی شادمانی و تبریک دارد. ضمن ارزوی توفیق برای ایشان خواهشمند است طی مراسمی از زحمات و تلاش های جناب اقای دکتر چراغی قدردانی گردد و استاد بزرگوار جناب اقای دکتر نیکبخت اغازگر این رسم زیبا در دانشکده باشند.
کاربر مهمان
1396/09/16 17:58
0
1
جناب آقای دکتر نیکبخت باسلام واحترام انتخاب شایسته شماراتبریک عرض میکنم امیدوارم درادامه خدمت موفق باشید محمدپور
کاربر مهمان
1396/09/14 22:8
1
0
سلام بر همه بزرگواران. عید همگی مبارک. از پیام های محبت آمیز همگان کمال امتنان را دارم. به قول مرحوم رشیدی بزرگوار، هنرپیشه فقید؛ آمدم، دیدم و رفتم... و البته... چراغی رفتنی ست، چراغ را باید بخاطر سپرد... این چراغ، همان صداقت تمام عیار با خود و دیگران در پندار، گفتار و رفتار هست که به نظر حقیر، جوهره مدیریت کمال گرا نیز می باشد. هر زمان، مدیریت ارشد و میانی و اجرایی سازمان از این مولفه برخوردار می شود؛ موفقیت های پایدار، نصیب سازمان می شود و هر موقع، از این مولفه، فاصله اتفاق می افتد؛ سازمان دچار سردرگمی می شود. برای جناب آقای دکتر نیکبخت هم آرزوی موفقیت روز افزون دارم. نکته و پیام آخر: هر که ما را یاد کرد، ایزد مر او را یار باد هر که ما را خوار کرد،از عمر برخوردار باد هر که اندر راه ما خاری فکند از دشمنی هر گلی از باغ وصلش بشکفد بی خار باد در دو عالم نیست ما را با کسی گرد و غبار هر که ما را رنجه دارد، راحتش بسیار باد دکتر محمدعلی چراغی
پاسخ ها
کاربر مهمان
1396/09/19 11:35
آقای دکتر خدا قوت جای شما همیشه در قلب های ما خواهد ماند استاد ادب و اخلاق و علم .

کاربر مهمان
1396/09/14 12:21
1
0
با سلام و احترام و تبریک به استاد محترم آقای دکتر نیکبخت و تشکر از استاد بزرگوار آقای دکتر چراغی، لطفا مشکلات حیطه فرهنگی دانشکده را مورد توجه قرار دهید.
کاربر مهمان
1396/09/14 8:53
0
1
امیدمان , کرامت , عدالت و رضایت / دوران مدیریت جناب دکتر نیکبخت
کاربر مهمان
1396/09/14 8:25
0
0
باسلام انتصاب جناب آقای دکتر نیکبخت را به سمت ریاست دانشکده تبریک وتهنیت عرض نموده امیدواریم که همیشه در سایه حضرت حق موفق و موید باشند. همچنین از جناب آقای دکتر چراغی که هشت سال دراین مسئولیت زحمت فراوان کشیدن تشکر و از خداوند منان برایشان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم. کارمند دانشکده
کاربر مهمان
1396/09/14 8:1
0
1
امیدوارم با تغییر جدید مدیریتی از میزان مشکلات دانشکده کاسته شود و یا استعانت به خدای شاهد و ناظر تغییرات مثبتی در عملکرد مدیران توام با صداقت رخ دهد. تشکر/استادیار
کاربر مهمان
1396/09/14 0:12
1
0
ضمن تشکر از جناب آقای دکتر چراغی و تبریک به جناب آقای دکتر نیکبخت امید است شاهد تغییراتی چشمگیردر بخش فرهنگی دانشکده باشیم.
کاربر مهمان
1396/09/13 20:5
0
2
ز دلم نمی گریزد  رخ  چون مه تو یارا           نه ز قلب من برونی نه  ز دیده  آشنا را نروی ز دل که مشکل برود ز خاطراتم          که ز مکتب تو دارم به خدا قسم صفا را دکتر چراغی دست مریزاد به اینهمه تلاش و ابتکار و همت والا. خدا همراه همیشگی شما و خانواده محترمتان باشد.  
کاربر مهمان
1396/09/13 20:0
0
1
این تغییر نوید بخش اتمام مشکلات دانشکده و اغاز فصل نو رشد همگانی خواهد بود.
کاربر مهمان
1396/09/13 19:53
0
1
باسلام. واقعا زمان تغییر فرارسیده بود. مشکلات حیطه اموزش و پژوهش دانشکده واقعا زیاد شده بود و اشتراک مساعی متوقف شده بود. امیدوارم به لطف این تعییر شاهد شکوفایی دانشکده باشیم.
کاربر مهمان
1396/09/13 18:15
1
0
سلام ، نظربه اینکه افزایش جذب دانشجوی بین الملل از اهداف مهم ریاست است نظارت و رسیدگی به بخش پردیس دانشکده بیشتر مورد توجه قرار می گیرد . جدا نمودن دانشجویان پردیس از دانشکده پرستاری نوعی پرورش پرستار بدون نظارت مستقیم دانشکده است. کمااینکه کاهش کیفیت آموزشی را محتمل می سازد. خواهشمند توجه بیشتر هستیم.
کاربر مهمان
1396/09/13 17:20
1
0
اگرچه عَرضِ هنر پیش یار بی ادبی است *** زبان خموش ولیکن دهان پر از عربی است پری نهفته رخ و دیو در کرشمه ی حُسن *** بسوخت دیده ز حیرت که این چه بوالعجبی است جناب آقای دکتر چراغی استاد فرهیخته من از شما به عنوان یک جزء کمال تشکر و امتنان را دارم که هشت برای ما از یک پدر هم دلسوزتر بودید و دیدمان را نسبت به سازمان و عرق دانشگاه تهران عوض کردید.
کاربر مهمان
1396/09/13 17:14
1
0
با درود فراوان خدمت استاد ادب و اخلاق جناب آقای دکتر چراغی ، اول از همه تبریک ویژه جهت اینکه هشت سال ریاستی توام با گفتمان، اخلاق مداری و اجرایی فوق العاده را به بهترین نحو ممکن به سرانجام رساندید. دوم اینکه جناب آقای دکتر وجودت همیشه در ارامش . نعره هیچ شیری خانه های چوبی را خراب نمی کند من از سکوت موریانه میترسم .
کاربر مهمان
1396/09/13 16:40
1
0
هم دکتر چراغی و هم دکتر نیکبخت جزو انسان های نیک روزگار هستند. اخلاق و تواضع همراه با دانش تخصصی بالای این دو بزرگوار ستودنی است.
کاربر مهمان
1396/09/13 16:32
1
0
جناب اقای دکتر چراغی خدا قوت و خسته نباشید واقعا در شرایط بحرانی و خاص مسایل دانشکده را به نحو احسن مدیریت کردید . مرد اخلاق سایه ات مستدام
کاربر مهمان
1396/09/13 16:20
1
0
بسمه تعالی خدمت استاد معظم جناب آقای دکتر نیکبخت سلام علیکم انتصاب خردمندانه جنابعالی به ریاست دانشکده پرستاری و مامایی را به جامعه محترم دانشگاه علوم پزشکی تهران، همکاران عزیز دانشکده پرستاری و مامایی بالاخص جنابعالی تبریک عرض مینمایم. از خداوند متعال تقاضای سلامتی و موفقیت برای شما که استادی عالم، توانمند، خوشفکر، ولایی و متعهد به آرمانهای مقدس جمهوری اسلامی ایران هستید دارم. انشاالله در پناه مولایمان حضرت مهدی (عج) باشید و با استعانت از ایشان هر روز شاهد رشد و تعالی روزافزون آن مجموعه علمی باشیم. دکتر پارسا
کاربر مهمان
1396/09/13 15:13
1
0
استاد ارجمند جناب آقای دکتر چراغی با سلام و احترام اینک که پس از سالهای متمادی راهبری توام با باتوانمندی، تواضع و اخلاق نیکو، در بزرگترین دانشکده پرستاری و مامایی کشور، مسئولیت خطیر مدیریت را به دوش همکاری شایسته دیگری واگذار نموده اید، به حضرتعالی خداقوت عرض نموده و از اینکه در تربیت استاتید و پرستاران این مرز و بوم نقش بی بدیل داشته اید منت دار شما خواهیم بود. امید است در ادامه این مسیر پر فراز و نشیب از همراهیتان همانند قبل بهره مند گردیم.
کاربر مهمان
1396/09/13 15:5
0
1
با سلام و احترام استاد ارجمند جناب آقای دکتر نیکبخت انتصاب شایسته ی جنابعالی را که به حق یکی از اساتید اخلاق مدار، دانشمند و جوان پرستاری می باشید، به سمت ریاست دانشکده پرستاری و مامایی تهران تبریک عرض می نمایم. امید است در سایه همدلی و تعامل سازنده آموزش و بالین، خدمات شایسته تری در حوزه پرستاری و مامایی دانشگاه به مددجویان در وهله نخست و به دانشجویان و کادر پرستاری در مرحله بعد صورت گیرد.
کاربر مهمان
1396/09/13 14:40
0
1
جناب آقای دکتر نیک بخت انتصاب شایسته شما را به عنوان رییس دانشکده پرستاری و مامایی تبریک کفته امیدوارم که تحت سرپرستی شما استاد بزرگوار پرستاران ماهر و مسئولیت پذیر تربیت شده ، خدمات پرستاری در جامعه ارتقاء یابد .
کاربر مهمان
1396/09/13 14:35
0
0
با سلام ضمن تشکر از مساعی ریاست محترم دانشگاه در چنین انتخابهای حساسی و تقدیر و سپاس از زحمات جناب آقای دکتر چراغی و آرزوی بهروزی بیش از پیش برای ایشان به آقای دکتر نیک بخت نیز صمیمانه تبریک عرض می کنم. امید است در ادامه مسیر تحولات مثبت دانشکده شاهد موفقیت های روزافزون برای مجموعه دانشکده پرستاری و مامایی باشیم.
کاربر مهمان
1396/09/13 14:18
0
1
با سلام و احترام .انشاالله حضور دکتر نیکبخت منشاء خیر و برکت برای دانشکده باشد. برای جناب دکتر چراغی نیز آرزوی صحت و سلامتی و آرامش دارم .
کاربر مهمان
1396/09/13 14:6
1
0
با سلام و سپاس حضور جناب دکتر کریمی و عرض تبریک به دکتر نیکبخت امیدواریم در دوره مدیریت ایشان , دانشکده در مسیر عقلانیت , عدالت , کرامت و پیشرفت حرکت کند .یا حق ... (ع.ن)
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد