کد خبر: ٧٠٤٩٨/ ١١:٠١ - چهارشنبه ٨ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 5100
چاپ
ارسال به دوست
اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران در خصوص شایعاتی مبنی بر پذیرش دانشجو بدون کنکور
معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران در اطلاعیه‌ای تأکید کرد پذیرش دانشجو در این دانشگاه صرفاً از طریق قبولی در آزمون ورودی و طبق ضوابط و مقررات مصوب کشوری انجام می‌پذیرد.

در متن این اطلاعیه آمده است:
با توجه به مطالبی مبنی بر پذیرش بدون کنکور در رشته‌های مختلف علوم پزشکی ازجمله پرستاری و پیراپزشکی که در هفته‌های اخیر در فضای مجازی منتشرشده است بدین‌وسیله اعلام می‌شود در نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی تهران نسبت به سال‌های گذشته هیچ تغییری رخ نداده است و پذیرش دانشجو صرفاً از طریق قبولی در آزمون ورودی و طبق ضوابط و مقررات مصوب کشوری انجام می‌پذیرد.
 لازم است داوطلبان گرامی در خصوص روند پذیرش و جذب دانشجو تنها به مراجع معتبر ازجمله سایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان سنجش آموزش کشور و وب‌سایت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران مراجعه نمایند و به اطلاعاتی که از طریق مبادی نامعلوم و فضای مجازی پخش می‌شود توجه ننمایند.
در پایان یادآور می‌شود استفاده غیرمجاز از عنوان و عکس اماکن این دانشگاه توسط اشخاص یا مؤسسات و انتساب موارد خلاف واقع به دانشگاه غیرقانونی بوده و قابل پیگرد است و دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز در این خصوص از مجاری قانونی اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • نحوه پذیرش دانشجو
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/06/08 17:36
0
0
خدا کنه رو حرفتون بمونید
کاربر مهمان
1396/06/08 12:3
0
0
خیلی هم عالی من چند روز کذشته از این دست پیامها زیاد دیده بودم. خوبه که اطلاع رسانی کردید
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد