کد خبر: ٨٦١٥٢/ ١٣:٢٢ - جمعه ٢ فروردين ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 1065
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
بازديد نوروزي معاون بهداشت دانشگاه از بیمارستان شریعتی و مراکز بهداشت جامعه شبانه‌روزی چهاردانگه و حسن‌آباد
در دومین روز از سال جدید، دكتر علیرضا دلاوری، معاون بهداشت دانشگاه به همراه دكتر سلمانی پزشك مقيم ستاد هدايت از بیمارستان شریعتی و مراکز بهداشت جامعه شبانه‌روزی چهاردانگه و حسن‌آباد بازديد كردند.

گالری عکس
در ادامه بازديدهاي هیئت‌رئیسه دانشگاه از بيمارستان‌ها به‌منظور انتقال پيام تشكر و قدرداني اعضا هیئت‌رئیسه دانشگاه به كاركنان و مسئولان بيمارستان‌ها و نظارت بر نحوه خدمت‌رساني به بيماران در ايام نوروز، دکتر دلاوری صبح روز جمعه دوم فروردين 98 به همراه دكتر سلمانی ابتدا به اورژانس بيمارستان شریعتی رفت و ضمن تبریک سال نو به همکاران از نزدیک در جریان روند رسیدگی به بیماران قرار گرفت.
 معاون بهداشت دانشگاه با اینترن ها و رزیدنت‌ها و تیم پرستاری اورژانس گفتگو کرد و سال نو را به ايشان تبريك گفت و از خدمت‌رساني آنان در ايام تعطيلات نوروزي تشكر كرد.
سپس وی به عيادت بيماران رفت و ضمن احوالپرسي و شنيدن نظرات آن‌ها، پرونده برخي از بیماران را بررسی و از روند درمانشان اطلاع پيدا كرد.

بیش از 600 مراجعه به مراکز بهداشت جامعه شبانه‌روزی چهاردانگه و حسن‌آباد در نخستین روز سال نو

سپس دكتر دلاوری و دکتر سلمانی به مراکز بهداشت جامعه شبانه‌روزی چهاردانگه رفتند و از قسمت‌های مختلف این مراکز ديدن كردند و به همکاران این واحد نیز سال نو را تبریک گفتند و عرض خسته نباشید و خدا قوت داشتند. در نخستین روز سال نو بیش از 130 مراجعه در این مرکز شبانه‌روزی ثبت‌شده بود.
در ادامه بازدید معاون بهداشتی دانشگاه و پزشک مقیم ستاد هدایت به مرکز بهداشت جامعه شبانه‌روزی حسن‌آباد واقع در فشافویه دورترین مرکز بهداشت دانشگاه رفتند و ضمن تبریک سال نو به همکاران این مرکز عرض خسته نباشید و خدا قوت داشتند. در نخستین روز سال نو بیش از 500 نفر به این مرکز شبانه روزی مراجعه و از خدمت‌رسانی همکاران بهره‌مند شده بودند.

وضعيت خدمت‌رسانی به بيماران مطلوب و مشكل خاصي وجود نداشت
دكتر دلاوری هدف از اين بازديدها را ديدار با همكاران و تبريك سال نو عرض خسته نباشيد و قدرداني از زحمات ايشان به‌ويژه در ايام تعطيلات سال نو دانست.
معاون بهداشت دانشگاه گفت: از اورژانس بیمارستان شریعتی بازدید کردیم، خدمات در حال ارائه به مراجعین بود و اورژانس فعال بود با انترن ها و دانشجویان و تیم پرستاری گفت‌وگو کردیم و مشکلی نبود.
دکتر دلاوری در ادامه افزود: دانشگاه دارای سه مرکز جامعه بهداشت شبانه‌روزی حسن‌آباد و چهاردانگه و قیام دشت و یک مرکز دندانپزشکی در بهرام آباد اسلامشهر است که در تمام ایام مشغول فعالیت هستند و در ایام تعطیلات با توجه به تعطیلی سایر مراکز و مطب‌ها تعداد مراجعین افزایش قابل‌توجهی دارد. همان‌گونه که در بازدید از مرکز بهداشت جامعه شبانه‌روزی چهاردانگه بیش از 130 مراجعه و مرکز بهداشت جامعه شبانه‌روزی حسن‌آباد دورترین مرکز بهداشت بیش از 500 مراجعه در نخستین روز سال نو داشتند که تعداد قابل‌توجهی است.

رضایتمندی بیش از انتظار در بیمارستان‌ها
دکتر سلمانی گفت: هدف از بازدیدهای نوروزی، دیدار با همکارانی که در تعطیلات مشغول به فعالیت هستند و عرض تبریک سال نو و روحیه دادن و خسته نباشید است.
دیروز نیز از 9 بیمارستان دانشگاه بازدید کردیم و در این بازدیدها رضایتمندی بیش‌ازحد انتظار بود. در درمانگاه‌های شبانه‌روزی حوزه بهداشت این‌همه مراجعه را باور نمی‌کردم، تعداد 500 مراجعه به مرکز حسن‌آباد شاید بالاتر از آمار مراجعین به اورژانس بیمارستان‌هایی مثل فارابی و ضیاییان باشد و با توجه به تعطیلی سایر مراکز، فعالیت و مسئولیت همکاران این مراکز بیشتر است.

در حاشيه بازديد

بازدیدهای نوروزی همیشه از بیمارستان‌های تابعه دانشگاه بوده است و این اولین بازدید از مراکز بهداشت جامعه شبانه‌روزی در ایام نوروز بود.
هفت‌سين‌هاي زيبايي در بازدید از مراکز و بیمارستان خودنمايي مي‌كرد.
بازدید از مراکز جامعه بهداشت شبانه‌روزی به لحاظ مسافت دورترین بازدید نوروزی هیئت رئیسه دانشگاه بود.

خبرنگار و عكاس: سميه عبدالمالكي

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#