کد خبر: ٧٣٤٤٥/ ١٥:١٧ - سه شنبه ١٢ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 2460
چاپ
ارسال به دوست
حوزه ریاست, گروه خبری RSS
داوری نهایی نوزدهمین جشنواره ابن سینا به پایان رسید
دکتر کریمی: اعضای هیات علمی جوان دانشگاه باید مورد تشویق قرار گیرند
در نشست نهایی هیات داوران نوزدهمین جشنواره ابن‌سینا برگزیدگان حیطه‌های آموزشی، پژوهشی و خدمات ویژه انتخاب شدند.

گالری عکس
در این نشست که صبح روز سه‌شنبه 12 دی 96 در سالن شورای دانشگاه تشکیل شد، ابتدا نامزدهای محورهای مختلف  آموزشی، پژوهشی و خدمات ویژه به‌طور جداگانه معرفی شدند؛ سپس هیات داوران نسبت به انتخاب هریک از داوطلبان اعلام نظر کردند.
در حاشیه این نشست، دکتر کریمی رییس دانشگاه به بیان نقطه نظرات خود درخصوص انتخاب برگزیدگان پرداخت و گفت: جشنواره ابن‌سینا نوزدهمین سالی است که در دانشگاه برگزار می‌شود و هدف از آن تشویق همکارانی است که با توجه به مأموریت دانشگاه در حوزه‌های آموزشی، پژوهش‌های هدفمند و خدمات ویژه سلامت فعالیت‌های برجسته دارند.
رییس دانشگاه با تأکید براینکه افراد شاخص بسیاری در حوزه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی و مدیریتی دانشگاه فعالیت دارند افزود: در بین 2 هزار عضو هیات علمی دانشگاه افراد برجسته بسیاری وجود دارند که انتخاب افراد شاخص در بین آن‌ها کار سختی است اما به‌هرحال با توجه به محدودیت زمان و مکان، هرسال تعدادی از آنان به‌عنوان سرآمدان حوزه‌های آموزش، پژوهش و مدیریت کارآمد و اخلاق حرفه‌ای، در جشنواره معرفی می‌شوند.
   وی افزود: امسال نیز برگزیدگان با دقت نظر خوبی انتخاب شدند و ازآنجاکه طبق آیین‌نامه جشنواره نمی‌توانیم چهره‌های که دوره‌های قبل انتخاب شدند را دوباره معرفی کنیم در این دوره سعی کردیم به سمت انتخاب‌های جدید برویم.
 دکتر کریمی در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد برگزاری این جشنواره‌ها، باعث تشویق و دلگرمی بیشتر اعضای هیات علمی و  شادابی مجموعه شوند.
دکتر صحرائیان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، نیز زمان برگزاری جشنواره ابن‌سینا را 15 بهمن‌ماه اعلام کرد و با اشاره به  نحوه انتخاب برگزیدگان گفت: پس از بررسی اولیه در کمیته‌های تخصصی آموزشی، پژوهشی و خدمات ویژه، کاندیداها به هیات داوران مرکزی معرفی شدند تا با تصمیم‌گیری نهایی آن‌ها، افراد برگزیده انتخاب شوند.
دکتر صحرائیان هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد نشاط علمی در بین اعضای هیات علمی عنوان کرد و گفت: محیط کار نیاز به نشاط و پویایی دارد و امیدواریم این جشنواره بتواند شادابی لازم را در حیطه‌های آموزشی، پژوهشی و خدمات سلامت ایجاد و پیام قدرشناسی دانشگاه را به فعالان هریک از این عرصه‌ها منتقل کند.
دکتر سهراب پور معاون آموزشی دانشگاه نیز به معرفی جوایز و معیارهای حیطه آموزشی جشنواره پرداخت و گفت: در این جلسه برگزیدگان جوایز  کشوری ابن‌سینا، حکیم جرجانی، پیشکسوت آموزشی و تلاشگر جوان در عرصه آموزش انتخاب شدند که در روز جشنواره از آنان قدردانی می‌شود.
دکتر رضایی معاون درمان دانشگاه نیز به معرفی حوزه خدمات ویژه سلامت پرداخت و گفت: پس از بررسی‌های لازم در کمیته تخصصی خدمات ویژه،  کاندیداها در سه محور خدمات ویژه سلامت، مدیریت و الگوی اخلاقی به هیات داوران مرکزی معرفی شدند و در این جلسه تصمیم‌گیری نهایی در مورد برگزیدگان صورت گرفت.
توضیح اینکه، جشنواره ابن‌سینا به‌منظور قدردانی از فعالیت‌ها و دستاوردهای برجسته  آموزشی، پژوهشی و ارائه خدمات ویژه هرساله در سالروز تأسیس دانشکده پزشکی در 15 بهمن‌ماه برگزار می‌شود.
خبرنگار: سمیرا کرمی
عکس: مهدی کیهان

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/10/19 15:32
0
0
با سلام و احترام چرا در این دوره از جشنواره بخش پایان نامه برگزیده حذف شده است؟ بیش از یکسال تلاش استاد و دانشجو برای شرکت در این بخش به آسانی نادیده گرفته شد و تمامی انگیزه ها از بین رفت...
کاربر مهمان
1396/10/17 13:24
0
0
با سلام و خدا قوت اسامی برگزیدگان کی اعلام می شود؟

با سلام و تشکر در مراسم جشنواره ابن سینا در نیمه بهمن ماه


کاربر مهمان
1396/10/13 9:44
0
1
ضمن عرض سلام و خدا قوت لازم به ذکر دانستم که با توجه به توضیحات ذکر شده در این بخش خبری به نظر می رسد در تمام حوزه های این جشنواره ملاک را هیئت علمی بودن در نظر گرفته اند در حالی که ملاک ها نشان می دهد که در بخش خدمات ویژه مهم عضو دانشگاه بودن است . چشم ها را باید شست/ جور دیگر باید دید. موفق باشید.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد