کد خبر: ٧٤٤٧٩/ ١٢:١٥ - شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 776
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی, گروه خبری RSS
بازدید گروه علمی و پزشکی افغانستان از انستیتوکانسر مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
در بازدید گروه علمی و پزشکی اعزامی افغانستان از انستیتوکانسر مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در خصوص تبادلات علمی، دانشجویی، آموزشی و فنی انستیتو کانسر مجتمع درزمینهٔ سرطان با کشور افغانستان بحث و تبادل‌نظر شد.

گالری عکس
 گروهی از متخصصین و کارشناسان وزارت امور خارجه، سازمان انرژِی اتمی و وزارت بهداشت کشور افغانستان همراه با کارشناسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و سازمان انرژی اتمی، روز چهارشنبه 18 بهمن 96 از انستیتوکانسر مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بازدید کردند.
 در این بازدید دکتر محمود زاده، رئیس انستیتوکانسر، دکتر زنده‌دل قائم‌مقام و معاون پژوهشی مرکز تحقیقات سرطان و تعدادی از روسا و اعضای هیئت‌علمی بخش‌های رادیوتراپی، فیزیک رادیوتراپی حضور داشتند.
در این جلسه دکتر زنده‌دل ضمن معرفی و فعالیت‌های انستیتوکانسر و برنامه‌های کنترل سرطان در کشور زمینه‌های همکاری دو کشور را مطرح کرد. سپس هیئت یادشده از بخش‌های مختلف انستیتوکانسر بازدید داشتند.
 ازجمله مباحث مطرح‌شده در این جلسه، تبادل علمی، اعزام دانشجو، همکاری متخصصین ایرانی در پروژه‌های فنی تشخیص و درمان سرطان و همچنین ثبت سرطان کشور افغانستان و همچنین همکاری آموزشی در حوزه تشخیص و درمان سرطان برای کارشناسان و متخصصین افغانستان بود که تصمیمات اولیه اتخاذ شد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد