کد خبر: ٨٦٦٠١/ ١٣:٢٣ - چهارشنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 543
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو, گروه خبری RSS
برگزاری اولین جلسه قطب منطقه 10 آمایش کشوری به میزبانی معاونت غذا و دارو دانشگاه
اولین جلسه قطب منطقه 10 آمایش کشوری باهدف هم اندیشی و هم فکری برای ایجاد وحدت رویه در معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، اولین جلسه قطب منطقه 10 آمایش کشوری، با حضور معاونان، مدیران و مسئولان معاونت های غذا و دارو و اعضای کمیسیون ماده 20 صدور پروانه داروخانه های دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، ایران و شهید  بهشتی و انجمن داروسازان تهران باهدف هم اندیشی و هم فکری برای ایجاد وحدت رویه و تنسیق امور مربوط به تصمیمات اتخاذ شده توسط کمیسیون های قانونی امور داروخانه ها و به منظور ارتقا کمی و کیفی شاخص های مربوط به ارائه مطلوب خدمات دارویی  روز سه شنبه 27 فروردین 98 در سالن شورا معاونت غذا و دارو برگزار شد.
در این نشست، دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو ضمن خیر مقدم و تبریک اعیاد شعبانیه به حاضرین در جلسه به بررسی عملکرد کمیسیون ماده 20 معاونت های غذا و دارو و  ارائه پیشنهادات معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران اعم از حصول اطمینان از موسس بودن متقاضی انتقال سرمایه، ایجاد وحدت رویه در برخورد با تخلفات آیین نامه ای داروخانه ها، ایجاد وحدت رویه در خصوص تاسیس داروخانه های شبانه روزی بر اساس آیین نامه و ضوابط، صدور مجوز تاسیس داروخانه جهت فرزندان شاهد و جانبازان بالای 70 درصد و داروسازان با سابقه 20 سال در شهرتهران توسط سه دانشگاه، ایجاد وحدت رویه در خصوص تصمیم گیری در مورد داروخانه هایی که موسس فوت شده و مهلت قانونی به اتمام رسیده است، ایجاد وحدت رویه در خصوص تایید نام سایت برای فروش اینترنتی داروخانه ها، نحوه تایید تعداد و فعالیت مطبها در موارد تاسیس یا جابجایی داروخانه ها با استفاده از تبصره 4 ماده 15،  استعلام آمار رزیدنتها و مسئولین فنی صنایع و پخش ها برای بررسی فعالیت به عنوان مسئول فنی، طرح توانمندسازی داروخانه ها و پیگیری سهمیه بندی دارویی داروخانه ها پرداخت.
در ادامه اعضای حاضر پیشنهادهای خود را در خصوص حصول اطمینان از موسس بودن متقاضی انتقال سرمایه و جایگزینی قائم مقام و مسئولیت آن در داروخانه اعلام کردند.
در پایان مقرر شد سامانه ای راه انداری شود تا سه دانشگاه تمامی اطلاعات مربوط به داروخانه ها و سوابق و اطلاعات هویتی مسئولین فنی را در آن درج کنند و هر سه دانشگاه به آن دسترسی داشته باشند.
همچنین مقرر شد ثبت نام مسئولین فنی موقت فراخوان شود و اسامی پذیرفته شدگان در سایت به صورت لیست بارگذاری شود تا هر مسئول فنی هنگام نیاز از مسئول فنی موقت به جای قائم مقام در داروخانه درخواست همکاری کند.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#