کد خبر: ٨٤٨١٥/ ٠٨:١٧ - چهارشنبه ١٧ بهمن ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 909
چاپ
ارسال به دوست
مرکز طبی کودکان, گروه خبری RSS
برگزاری جلسه مشترک شورای پژوهشی و شورای هماهنگی مراکز تحقیقاتی مستقر در بیمارستان مرکز طبی کودکان 
جلسه مشترک شورای پژوهشی و شورای هماهنگی مراکز تحقیقاتی مستقر در بیمارستان مرکز طبی کودکان با حضور دکتر آخوندزاده در همین بیمارستان برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، جلسه مشترک شورای پژوهشی و شورای هماهنگی مراکز تحقیقاتی مستقر در بیمارستان روز یکشنبه 14 بهمن 97 با حضور دکتر آخوندزاده، قائم مقام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت متبوع، دکتر بدو رئیس بیمارستان و دکتر اشرفی معاون تحقیقات و فناوری مراکز تحقیقاتی مستقر در بیمارستان و اعضای شورای پژوهشی، روسا و معاونین در سالن مهارت های بالینی برگزار شد.
در این جلسه ابتدا دکتر بدو ضمن خوش آمد گویی، از حضور اعضای هیئت علمی به ویژه دکتر آخوندزاده تشکر کرد. در ادامه دکتر اشرفی گزارشی از فعالیت های پژوهشی بیمارستان ارائه و از برگزاری سومین جشنواره آموزشی پژوهشی در اول اسفند ماه 97 خبر داد. سپس دکتر آخوندزاده گزارش جامعی از وضعیت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی در مقایسه با سایر کشورها به ویژه کشورهای منطقه ارائه کرد. وی همچنین جایگاه پژوهش های کودکان رابا حاضرین به بحث و تبادل نظر گذاشت. دکتر زینالو مدیر گروه کودکان دانشگاه از تغییرات انجام شده در روند تصویب و اجرای پایان نامه های تخصصی و فوق تخصصی خبر داد و پیشنهاداتی برای ارتقای سطح پایان نامه ها ارائه کرد.
در ادامه اعضای شورا نظرات و پیشنهادهای خود را بیان کردند.
خبرنگار و عکاس: لیلا یوسفی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد