کد خبر: ٨٢٤١٥/ ١٤:٠٤ - شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 893
چاپ
ارسال به دوست
مدیریت امور مالی, گروه خبری RSS
نشست صمیمی مدیر امور مالی با روسای امور حسابداری مراکز تابعه دانشگاه
جلسه هم اندیشی مدیر امور مالی با روسای امور حسابداری مراکز تابعه در راستای ' راه اندازی زیر سیستم حسابداری تحت WEB نرم افزار نجات و الکترونیکی نمودن اسناد مالی ' برگزار شد.

در این نشست که در سالن G6 سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد؛ آزاده چترروز مدیر امور مالی دانشگاه با اشاره به راه اندازی زیر سیستم حسابداری تحت WEB نرم افزار نجات؛ اظهار داشت: زمان آن رسیده است که تمام نرم افزارهای واحد مالی با هم لینک باشند و به صورت یکپارچه عمل کنند چرا که این امر می تواند در راستای کاهش هزینه و مدیریت بهینه منابع به سازمان کمک بسزایی کند.
وی افزود: زیر سیستم حسابداری تحت WEB نرم افزار نجات، 16 زیر سیستم دارد و از 17 آذرماه 97 بصورت هماهنگ در تمامی مراکز عملیاتی می شود و نرم افزار قبلی نیز برای مشاهده و گزارش گیری فعال خواهد بود.
چترروز خاطر نشان کرد: در راستای مدیریت بهینه منابع و کاهش هزینه ها در سازمان قصد داریم در جهت الکترونیکی نمودن اسناد مالی گام برداریم و تمامی موارد غیر ضروری را حذف و تمام مکاتبات به واحدها الکترونیکی ارسال و ابلاغ شود.
وی در ادامه با اشاره به برگزاری نشست معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع با فراگیران دوره های توانمند سازی دانشگاه؛ تصریح کرد: با توجه به اینکه دوره اول کارشناسی ارشد رو به اتمام است مقرر شده است که از نتایج کاربردی رساله پایان دوره فراگیران در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری های سطوح مختلف در دانشگاه استفاده بهینه شود.
در ادامه علی اوجانی رییس اداره پایش و ارزیابی حسابهای دانشگاه در خصوص استقرار سیستم یکپارچه تحت WEB و رفع محدودیت های فعلی نرم افزار، اجرای کامل حسابداری بخش عمومی و رعایت پروتکل ارسال اطلاعات به سامانه  سماها، برقراری کنترل های داخلی و اتمام امور بصورت فرآیندی و صدور اسناد و حسابداری از زیر سیستم ها، جلوگیری از کارهای موازی با استفاده از سیستم مشترک و استفاده زیر سیستم ها از اطلاعات مذکور مطالب مبسوطی ارائه داد.
سپس مهندس مجید مصطفوی نیز در خصوص آشنایی و معرفی حسابداری تعهدی، دمو و نمایش سیستم تحت وب حسابداری، زیر سیستم های موجود، سیستم های مشترک نیروی انسانی، بودجه، اعتبارات، حسابداری، درآمد، انبار، اموال، حقوق و دستمزد، رفاهی، امور قراردادها و تغذیه به ارائه گزارشی پرداخت.
سپس در ادامه فرشیده امین زاده رییس اداره حسابداری پرسنلی نیز در خصوص سامانه جامع پرداخت و سیستم حقوق و دستمزد مطالب مفیدی را ارائه داد.
در پایان نشست در خصوص مطالب ارائه شده بحث و تبادل نظر شد. 
خبرنگار: الهام علی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/09/11 18:18
0
0
پیشاپیش روز حسابدار بر همگی همکاران پر تلاش مالی مبارک.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#