کد خبر: ٧٠٠٤٥/ ١١:٥٣ - سه شنبه ١٧ مرداد ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 2079
چاپ
ارسال به دوست
مرحله‌ دوم از نخستین دوره آموزشی سطح یک تخصصی انتظامات در دانشگاه آغاز شد
مرحله‌ دوم از نخستین دوره آموزشی سطح یک تخصصی انتظامات دانشگاه به‌منظور ارتقای سطح آموزشی و تجربیات پرسنل حفاظت فیزیکی دانشگاه به مدت 4 روز برگزار می‌شود.

گالری عکس
این مرحله‌ از آموزش روز سه‌شنبه 17 مرداد 96 در سالن شهید کاووسی ساختمان قدیم دانشکده دندانپزشکی در پردیس دانشگاه برگزار شد.
سرهنگ سیداحمد میری معاون حفاظت فیزیکی حراست دانشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه در توضیح برگزاری این دوره گفت: این دوره مرحله‌ی دوم نخستین دوره آموزشی سطح یک تخصصی انتظامات دانشگاه در سال 96 و هدف آن ارتقاء آموزشی و تجربیات پرسنل حفاظت فیزیکی دانشگاه است.
وی ادامه داد: برای این دوره، از استادان مجرب مجموعه حراست کل کشور دعوت به‌عمل‌آمده که در 4 مرحله «اصول نگهبانی»، «جاسوسی و تخلیه تلفنی»، «اطفا و اعلام حریق» و «بصیرت و دشمن‌شناسی» برای پرسنل حفاظت فیزیکی تدریس کنند.
سرهنگ میری بابیان اینکه این دوره در 4 روز و هرروز به مدت 4 ساعت برگزار می‌شود تصریح کرد: ترتیبی اتخاذشده که تقریباً صد در صد پرسنل حفاظت فیزیکی دانشگاه از این دوره بهره‌مند شوند.
وی با اشاره به تأکید مدیر حراست دانشگاه در خصوص آموزش پرسنل انتظامات اظهار کرد: با توجه به نگاه ویژه‌ی دکتر رضایی مدیرکل حراست دانشگاه به بحث آموزش پرسنل حراست و حفاظت فیزیکی، کمیته‌ای با عنوان کمیته آموزش تشکیل و برنامه‌ریزی‌های آموزشی مدونی برای پرسنل انتظامات تدوین‌شده است.
سرهنگ میری در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان سال جاری تمامی پرسنل حداقل در یک دوره آموزشی شرکت کنند ضمن اینکه برای ارتقا دوره‌های آموزشی در سال‌های آینده برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته است.

خبر: مقدم
عکس: جمشید ربیعی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • سرهنگ میری در دومین دوره آموزشی حفاظت فیزیکی دانشگاه
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد