کد خبر: ٨٥٨٣٩/ ١٧:١٦ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1891
چاپ
ارسال به دوست
روابط عومی حوزه ریاست, گروه خبری RSS
انتصاب دکتر مصطفی محقق به سمت رئیس مجتمع بیمارستانی یاس
دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه در حکمی دکتر مصطفی محقق را به سمت رئیس مجتمع بیمارستانی یاس منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:
 
جناب آقای دکتر مصطفی محقق 
رئیس محترم بیمارستان یاس

سلام علیکم
با توجه به ضرورت استفاده بهینه از سرمایه انسانی ارزشمند بیمارستان، نوسازی و تجهیز فضای قدیم بیمارستان و سایر منابع موجود از جمله فضا و تجهیزات فضای جدید و فعال فعلی، ضروری است از تاریخ ابلاغ این حکم، دو بیمارستان یاس و زنان به صورت یکپارچه تحت عنوان مجتمع بیمارستانی یاس اداره و در زیر مجموعه واحدهای دانشگاه همچنان به ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی و درمانی بپردازد.
با توجه به تعهد، توانمندی و تجارب مدیریتی، جنابعالی را به عنوان رئیس مجتمع بیمارستانی یاس منصوب می‌نمایم. در این راستا لازم است نکات زیر مورد توجه و پیگیری قرار گیرند:

• اولویت و توجه بیشتر به توان‌مندی نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی مجموعه
• برنامه‌ریزی برای یکپارچگی فضاهای موجود مجتمع به گونه‌ای که امکان بهره‌وری حداکثری از فضاها فراهم آید
• اولویت در فعالیت بخش‌های آموزشی بیماری‌های زنان و زایمان به گونه‌ای که ضمن ارائه خدمات در بهترین شرایط ممکن همچنان این مرکز به عنوان یک مرکز ارجاعی ملی در این حوزه شناخته شود
• حمایت ویژه از فعالیت بخش نازایی در راستای سیاست‌های جمعیتی کشوری
• راه‌اندازی بخش‌های جدید در فضاهای فراهم شده در سایر رشته‌های مورد نیاز به گونه‌ای که ضمن ارائه خدمت به بیماران بر گردش کاری بیمارستان نیز تأثیر مثبتی داشته باشد.

 بدیهی است در دستیابی به اهداف فوق همه حوزه‌های دانشگاه به ویژه معاونت‌های درمان، توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع، غذا و داروی دانشگاه و دانشکده پزشکی حمایت و همکاری همه جانبه خواهند داشت.
توفیق شما را از خدای بزرگ خواستارم.
دکتر عباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه
 
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/12/25 15:27
0
0
با سلام و عرض ارادت خدمت آقای دکتر محقق انتصاب شما را به سمت رئیس مجتمع بیمارستانی یاس تبریک و تهنیت عرض می نماید و توفیقات روز افزون جنابعالی و دیگر همکاران گرامی تان را آرزومند است . با توجه به این که سال آینده صدمین سال شروع آموزش های آکادمیک رشته مامایی در دانشگاه و کشور است و با در نظر گرفتن این که از ابتدای راه اندازی بیمارستان یاس با اسامی قدیمی تر بیمارستان بانوان، جهانشاه صالح، بیمارستان زنان ، میرزا کوچک خان و محب یاس و یاس، در ابتدا به عنوان تنها مرکز و سپس به عنوان یکی از مراکز اصلی آموزش بالینی رشته مامایی در دانشگاه بوده است، امید آن داریم که با حمایت جنابعالی بتوانیم در راه اندازی زایمان فیزیولوژیک در بیمارستان، بخشی از نیازهای مردم به خدمات بارداری و زایمان را به عنوان گروه مامایی و بهداشت باروری دانشگاه برعهده گیریم. به این وسیله از همکاری ها و حمایت های بی دریغ شما و اعضای محترم هیئت علمی زنان بیمارستان در آموزش دانشجویان مامایی در مقاطع مختلف، صمیمانه سپاسگزاری می نمایم و پیشاپیش سال نو را خدمت همگی تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند متعال سلامت، سعادت و موفقیت برایتان آرزومند است. دکتر سیده طاهره میرمولایی - مدیرگروه مامایی و بهداشت باروری - دانشکده پرستاری و مامایی
کاربر مهمان
1397/12/22 7:49
0
0
باتبریک فراوان خدمت آقای دکتر محقق با آرزوی موفقیت روز افزون برای مدیریت وپرسنل زحمت کش مجتمع یاس
کاربر مهمان
1397/12/22 5:51
0
0
ضمت تبریک به جناب آقای دکتر محقق که فرد خوش اخلاق، با تقوا، توانمند و صبوری هستند، از رییس محترن دانشگاه علوم پزشکی تهران می پرسم که ریییس بیمارستان زنان،اگه یه خانم دکتر می شد، بهتر نبود! ما خانم دکترای لایق و شایسته تو کشورمون کم نداریم.
کاربر مهمان
1397/12/21 19:1
0
0
انتصاب دکتر محقق داماد را تبریک میگوییم و ارتقا بیشتر را خواهانیم
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد