کد خبر: ٧٩٠٥٩/ ١٥:٠٣ - سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2394
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده مجازی, گروه خبری RSS
دفتر رشد و شکوفایی سلامت الکترونیک دانشکده مجازی افتتاح شد
دانشکده مجازی در ادامه برگزاری اولین استارت آپ ویکند سلامت الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی تهران و برای حمایت از طرح ها و ایده های برتر این استارت آپ؛ دفتر رشد و شکوفایی سلامت الکترونیک این دانشکده را افتتاح کرد.

گالری عکس 
به گزارش روابط عمومی دانشکده مجازی، دفتر رشد و شکوفایی سلامت الکترونیک این دانشکده در قالب حمایت از طرح ها و ایده های برتر اولین استارت آپ ویکند سلامت الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی تهران روز یکشنبه 14 مرداد 97 افتتاح شد.
مراسم افتتاحیه این دفتر با حضور دکتر احمد کاویانی رییس دانشکده مجازی، دکتر محمدرضا منظم مدیر دفتر همکاری دانشگاه با صنعت دانشگاه، دکتر عرب علی بیک سرپرست مركز رشد فناوري اطلاعات سلامت، دکتر سیدسینا مرعشی مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه و مدیرگروه سلامت الکترونیک دانشکده مجازی، معاونان، اعضای هیات علمی، کارشناسان دانشکده مجازی و نمایندگان تیم های برتر اولین استارت آپ ویکند سلامت الکترونیک در ساختمان شماره 2 دانشکده مجازی برگزار شد.
در ابتدای این مراسم دکتر کاویانی ضمن ابراز خرسندی از افتتاح این مرکز به رویکرد اصلی اولین استارت آپ دانشکده مجازی گسترش، تعمیق و بستر سازی فرهنگ کارآفرینی در زمینه کسب و کارهای الکترونیکی مرتبط با حوزه سلامت اشاره کرد و از حمایت حداکثری این دانشکده در راستای رشد و شکوفایی طرح های برتر استارت آپ خبر داد و گفت: این دفتر به همت دانشجویان برپا خواهد شد و گروه های برتر اولین استارت آپ سلامت الکترونیک باید بتوانند در قالب یک کار تیمی به نحو احسن ایده های خود را اجرایی و تبدیل به محصول سازند.
در پایان مراسم اعضای حاضر در مورد شیوه اداره دفتر و هدایت تیم ها توضیحاتی را بیان کردند و به پرسش های نمایندگان گروه های حاضر پاسخ دادند.
خبرنگار: سیده کاملیا داودزاده

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد