کد خبر: ٧٠٧٥٥/ ٠٩:٣٨ - چهارشنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 3212
چاپ
ارسال به دوست
هم‌زمان با بازگشت از مناسک حج انجام شد
(+فیلم) بازدید رییس دانشگاه از پایگاه بهداشت مراقبت مرزی شبکه شهرری پس از بازگشت از سفر حج
دکتر علی جعفریان، هم‌زمان با بازگشت از سفر حج از فعالیت‌های شبکه شهرری در هنگام ورود حجاج بازدید کرد.

دریافت فیلم
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، روز سه‌شنبه  21 شهریور 96  دکتر علی جعفریان رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، هم‌زمان با بازگشت از سفر حج از فعالیت‌های پایگاه بهداشت مراقبت مرزی شبکه شهرری و اقداماتی که کارکنان بهداشتی در بدو ورود برای حجاج انجام می‌دهند بازدید کرد.
نسرین سبزه خواه مسئول پایگاه ضمن خیرمقدم به رئیس دانشگاه، گزارش کوتاهی از خدمات بهداشتی و آموزش‌هایی که در بدو ورود به زائران داده می‌شود را ارائه کرد.
دکتر جعفریان نیز ضمن قدردانی از زحمات کارکنان، در مورد آموزش نکات بهداشتی و توصیه‌های لازم به حجاج در مورد علائم خطر و مراجعه به واحدهای بهداشتی در صورت بروز هر مشکلی تأکید کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران چنین اقداماتی را در کنترل بیماری‌ها در نقطه صفر مرزی و پیشگیری از شیوع بیماری‌های واگیر در کشور بسیار مهم دانست.
از نکات جالب این بازدید، صبر و حوصله دکتر جعفریان در شنیدن آموزش‌ها و انجام مراقبت‌های بهداشتی و مطالعه پمفلت ها بود که بسیار موردتوجه کارشناسان پایگاه قرار گرفت.
خبرنگار: سعیده شریفی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • شبکه بهداشت شهرستان ری
  • دکتر جعفریان
  • پایگاه بهداشت مراقبت مرزی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد