کد خبر: ٨٥٨٠٥/ ١٠:١٧ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 559
چاپ
ارسال به دوست
مرکز طبی کودکان, گروه خبری RSS
هم اندیشی هیئت رئیسه بیمارستان مرکز طبی کودکان با اعضای هیئت علمی
نشست هم اندیشی هیئت رئیسه بیمارستان مرکز طبی کودکان با اعضای هیئت علمی در سالن امید برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، این نشست روز دوشنبه بیستم اسفند 97 در سالن امید برگزار شد.
دکتر رضا شروین بدو، رئیس بیمارستان، ضمن تبریک پیشاپیش سال نو و آرزوی سلامتی و موفقیت در سال جدید، گزارشی از فعالیت های انجام شده سال 97 در زمینه های مختلف را ارائه کرد. روند ساخت پروژه کلینیک ویژه، توسعه اورژانس، جابجایی موقت اورژانس سرپایی از جمله موارد مطرح شده در گزارش مذکور بود.
سپس ارتقای مرتبه علمی برخی از اعضای هیئت علمی این مرکز و همچنین سمت جدید دکتر مصطفی معین را به عنوان دبیر شورای عالی نظام پزشکی تبریک گفت.
در ادامه در خصوص ساعت حضور برای ویزیت بیماران بستری در ایام نوروز با پزشکان حاضر سخن گفت.
دکتر بدو ضمن تاکید بر حضور به موقع، از حضور استادان پیشکسوت این مرکز در ایام نوروز برای خدمت رسانی به بیماران قدردانی و تشکر کرد.
ضرورت مدیریت مصرف بهینه دارو و تجهیزات توسط دکتر علیمردانی و دکتر عزیزی، مسئولان داروخانه بیان و توصیه های اجرایی برای برخی نسخ دارویی ارائه شد.
دکتر مسعود موحدی، معاون آموزش بیمارستان نیز در خصوص مصرف صحیح دارو و همچنین مدیریت کثرت مراجعات بیماران به این مرکز مطالبی بیان کرد.
دکتر محمودرضا اشرفی، معاون پژوهش گزارشی از جشنواره آموزشی و پژوهشی مرکز طبی کودکان بیان کرد و از تغییرات پیش بینی شده برای جشنواره سال آینده سخن گفت. همچنین در خصوص پایان نامه ها مواردی را بیان کرد.
دکتر شیرزادی رئیس اورژانس، توصیه های لازم در خصوص ارائه خدمات به مراجعان بخش در ایام نوروز را بیان کرد.
دکتر فرزانه عباسی عضو هیئت علمی، نیز از مجهز شدن آزمایشگاه به دستگاه جی سی ام اس سخن گفت و افزود با وجود این دستگاه، دیگر نیازی به ارسال آزمایش بیماران به خارج از کشور نیست.
در ادامه هر یک از پزشکان نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص موارد مختلف بیان کردند. 
در پایان دکتر بدو با اهدای لوح به پاس تلاش در راستای پیشبرد اهداف آموزشی، درمانی و پژوهشی بیمارستان از پزشکان قدردانی کرد. 
خبرنگار و عکاس: لیلا یوسفی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد