کد خبر: ٦٩٥٣١/ ١٣:٥٤ - شنبه ٢٤ تير ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 203
چاپ
ارسال به دوست
آموزش چگونگی رفتار جرئت مندانه و مهارت نه گفتن به نوجوانان شهرری
هدف از این جلسه، آشنا کردن نوجوانان بامهارت پاسخ منفی و رفتار جرئت مندانه به‌منظور پیشگیری از گرایش آنان به دخانیات و مواد مخدر بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، این جلسه آموزشی، روز چهارشنبه بیست و یکم تیرماه در کانون امام خمینی (ره) وابسته به شهرداری برگزار شد.
در این جلسه، جمعی از نوجوانان حضور داشتند و عظیم اعلایی روانشناس مرکز سلامت جامعه عباس‌آباد به زبان ساده برای نوجوانان در مورد رفتار جرئت مندانه و مهارت نه گفتن صحبت کرد.
اعلایی در این نشست متذکر شد: هیچ دلیلی ندارد تا با خواسته غیرمتعارف دیگران در هر حالتی موافقت شود و نوجوانان باید بیاموزند تا در موارد مشکوک حتماً با والدین یا اولیاء مدرسه مشورت کنند.
روانشناس مرکز سلامت جامعه عباس‌آباد، در رابطه با برگزاری این کلاس‌ها گفت: هماهنگی‌های لازم با شهرداری انجام‌شده و مقرر شد کارشناسان شبکه در اردوها و کلاس‌های تابستانی حاضرشده و آموزش‌های لازم را به کودکان، نوجوانان و جوانان ارائه کنند.
خبرنگار: سعیده شریفی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • شبکه بهداشت شهرستان ری
  • جلسه آموزشی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد